...
MULTIFUNKČNÁ TEDDY DEKA GREY

MULTIFUNKČNÁ TEDDY DEKA GREY

64,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Multifunkčná teddy deka Cloby, super mäkučká, teplá a príjemná na dotyk, so 4 patentami a možnosťou pripnutia, v sivej farbe.  

Na sklade

EAN : 8720648015014
Katalógové číslo : MSXL-CBY-TB-GR
Kategórie: Deky, Doplnky
Značka: CLOBY
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Krásna obojstranná deka Cloby je super mäkká, teplá a veľmi príjemná na dotyk. Obsahuje 4 patenty, vďaka čomu deku môžete k čomukoľvek pripevniť.

viaceré možnosti využitia. Okrem toho, že predstavuje úžasne mäkučkú prikrývku do postieľky Vášho bábätka, vďaka patentom môže byť pripevnená napríklad ku kočíku alebo nosiču.

Pripevnite na boky vašej buginy/kočíka, aby ste mohli deku použiť ako nánožník. Prikrývka zostane pevne pripnutá a nôžky vášho maličkého zostanú v teple a pohodlí. Alebo pripevnite na popruhy vášho nosiča a deka bude fungovať ako teplý a príjemný obal na nosič, ktorý chráni vaše dieťa pred vetrom a chladom.

Multifunkčná deka Cloby je vyrobená z udržateľných materiálov, zo 100% organickej bavlny a druhá- plyšová časť zo 100% recyklovaného polyesteru.

Toto nie je len prikrývka do postieľky, ktorú používate prvých pár týždňov po narodení bábätka. Vďaka 4 patentovým gombíkom je veľmi užitočná aj na cestách s bábätkom alebo batoľaťom. Deka, z ktorej sa môžete tešiť dlhé roky.

Vlastnosti:

  • rozmery: 95 × 75 cm
  • 4 patentové gombíky pre jednoduché pripevnenie
  • 100 % organická bavlna a 100 % recyklovaný polyester
  • TOG-hodnotenie: 2,5

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie