...

Prečo my

Sme Obchodík, ako žiadny iný… Prečo je to tak?

Private shopping

Využite možnosť nakupovať aj mimo otváracích hodín. V prípade, že potrebujete súkromie, individuálnu obsluhu alebo vám jednoducho nevyhovujú naše otváracie hodiny, dohodnite si nákup aj mimo nich. Stačí sa deň vopred objednať osobne/telefonicky/e-mailom.

Konzultácia pred pôrodom

Radi vám pomôžeme pri výbere výbavičky, kočíka, autosedačky, postieľky… Zároveň máte možnosť vyskúšať si výbavu priamo vo vašom vozidle (autosedačka, kočík…).

Údržba kočíkov

Ak si u nás dohodnete termín, máte možnosť využiť údržbu kočíkov ako napríklad: premazanie koliesok, ošetrenie kostry kočíku, lepenie defektov … A to všetko na počkanie, kým si vypijete kávičku.

Náhradné diely

V našej ponuke nájdete aj predaj náhradných dielov na objednávku na vybrané značky kočíkov a autosedačiek.

Rozvoz tovaru

Počas pracovných dní, vám tovar z predajne pri nákupe nad 100€ doručíme zdarma do 24h v rámci Bratislavy, Senca a okolia.

Zapožičanie kočíka

Ak by ste kočík od nás z nejakého dôvodu museli reklamovať, tak vám na určitú dobu požičiame náš kočík. Aby ste nemali stres a nemuseli hľadať iné riešenie.

Parkovanie pred predajňou

Ak sa bojíte, že by ste nemali kde parkovať, aj to sme vyriešili. Pred predajňou môžete nielen zaparkovať, ale zároveň si aj vyskúšať kočík alebo či autosedačka pasuje do vášho auta.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie