Zavolajte nám 0915 440 054
  • V košíku nič nie je.
Image Alt
  >  O nás
Obchodík ako žiadny iný...

V obchodíku Baby Raptor nájdete rôzne značky kvalitných výrobcov z Českej a Slovenskej republiky, ale aj Britax Römer, Hartan, Cybex, ABC Design, Zopa, PegPérego a iné. Sme zároveň jediný na Slovensku s ponukou českej značky kočíkov Patron. Našu ponuku budeme samozrejme ďalej rozširovať a radi by sme do nej zakomponovali Vaše želania a predstavy.

Detský kútik

Posedenie pri kávičke počas nákupu

Parkovanie priamo pred predajňou

Obchod sa nachádza v tesnej blízkosti zastávky MHD (linka 50 a 68)

Otváracie hodiny

Tešíme sa na vašu návštevu 🙂

Pondelok 10:00 - 18:00
Utorok 10:00 - 18:00
Streda 10:00 - 18:00
Štvrtok 10:00 - 18:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 16:00

Je dobre nájsť povolanie, ktoré nás napĺňa a baví. Je dobre robiť prácu s láskou a s úsmevom chodiť do práce.

Mne sa to podarilo

Vždy som snívala o tom, že si otvorím vlastný obchod so zameraním na to najcennejšie čo máme, naše Deti . A teraz sa môj sen stal skutočnosťou.

Pracovala som na rôznych miestach, no až práca v „detskom svete“ ma začala napĺňať radosťou a pocitom, že práve toto je to čomu sa chcem venovať. Trvalo mi dlhých 15 rokov kým som sa odhodlala osamostatniť sa a začať podnikať. Teším sa z toho, že môžem Vám mamičkám a oteckom prinášať stále niečo nové a hlavne to čo Vás zaujme a poteší.

Teším sa na Vašu návštevu u nás, vaše postrehy a veríme, že oceníte náš individuálny prístup a zmysel pre detail.

Sisa Potroková 

Naše služby

Private shopping

Využite možnosť nakupovať aj mimo otváracích hodín. V prípade, že potrebujete súkromie, individuálnu obsluhu alebo vám jednoducho nevyhovujú naše otváracie hodiny dohodnite si nákup aj mimo nich. Stačí sa deň vopred objednať osobne/telefonicky/e-mailom.

Konzultácia pred pôrodom

Radi vám pomôžeme pri výbere výbavičky, kočíku, autosedačky, postieľky... Zároveň máte možnosť vyskúšať si výbavu priamo vo vašom vozidle(autosedačka, kočík...)

Údržba kočíkov

Ak si u nás dohodnete termín, máte možnosť využiť údržbu kočíkov ako napríklad: premazanie koliesok, ošetrenie kostry kočíku, lepenie defektov ... A to všetko na počkanie, kým si vypijete kávičku.

Náhradné diely

V našej ponuke nájdete aj predaj náhradných dielov na objednávku na vybrané značky kočíkov a autosedačiek.

Rozvoz tovaru

Počas pracovných dní, vám tovar z predajne pri nákupe nad 100€ doručíme zdarma do 24h v rámci Bratislavy, Senca a okolia.