facebook ikonainstagram ikona
Zavolajte nám 0915 440 054
  • V košíku nič nie je.
Image Alt
  >  O nás
Obchodík ako žiadny iný...

V obchodíku Baby Raptor nájdete rôzne značky kvalitných výrobcov z Českej a Slovenskej republiky, ale aj Britax Römer, Hartan, Cybex, ABC Design, Zopa, PegPérego a iné. Sme zároveň jediní na Slovensku s ponukou českej značky kočíkov Patron. Našu ponuku budeme samozrejme ďalej rozširovať a radi by sme do nej zakomponovali Vaše želania a predstavy.

Detský kútik

Posedenie pri kávičke počas nákupu

Parkovanie priamo pred predajňou

Obchod sa nachádza v tesnej blízkosti zastávky MHD (linka 50 a 68)

Otváracie hodiny

Tešíme sa na vašu návštevu 🙂

Pondelok 10:00 - 18:00
Utorok 10:00 - 18:00
Streda 10:00 - 18:00
Štvrtok 10:00 - 18:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 16:00
Sisa Potroková Majiteľka obchodíku

Je dobre nájsť povolanie, ktoré nás napĺňa a baví. Je dobre robiť prácu s láskou a s úsmevom chodiť do práce.

Mne sa to podarilo

Volám sa Sisa Potroková a v roku 2017 sa mi podarilo splniť si môj dlhoročný sen – založiť si obchod so zameraním na to najcennejšie, čo máme, naše Deti.

Pracovala som na rôznych miestach, no až práca v „detskom svete“ ma začala napĺňať radosťou a pocitom, že práve toto je to, čomu sa chcem venovať. Trvalo mi dlhých 15 rokov, kým som sa odhodlala osamostatniť sa a začať podnikať. Počas celej tejto doby sa mi podarilo dostatočne priblížiť k skutočným potrebám mamičiek, a tak aj vediem svoj obchodík. Nájdete u nás tovar, ktorý je potrebný a kvalitný. Nesústredíme sa na kvantitu, ale na kvalitu. Zároveň radi vyjdeme v ústrety všetkým vašim požiadavkám. Napĺňa ma radosťou to, že môžem vám, mamičkám a oteckom, prinášať stále niečo nové a hlavne to, čo vás zaujme a poteší.

Teším sa na vašu návštevu u nás. Ak vám nevyhovuje naša otváracia doba alebo máte radšej súkromie, tak si s vami rada dohodnem individuálny termín. Bude ma tešiť, ak vám bude obchodík nápomocný a budete sa k nám vracať, aj keď len na kávu 🙂

Sisa Potroková 

NOVINKA

Nový cestovný modulárny systém iSense

Zvýhodnená cena za set: 789€

NOVINKA

Nový cestovný modulárny systém iSense

Zvýhodnená cena za set: 789€