...
Rockit prenosné húpadlo na kočík – dobíjacie
Novinka

Rockit prenosné húpadlo na kočík – dobíjacie

59,96 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Prebudí sa Vaše dieťatko, akonáhle s kočíkom prestanete pohybovať? Rockit Vám v tejto situácii pomôže jemným automatickým hojdaním a Vaše dieťatko tak bude nerušene dlho spať.

Dodanie 7-10 pracovných dní.

Na sklade

Katalógové číslo: ROCKIT02
Kategórie: Iné
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Prebudí sa Vaše dieťatko, akonáhle s kočíkom prestanete pohybovať? Rockit Vám v tejto situácii pomôže jemným automatickým hojdaním a Vaše dieťatko tak bude nerušene dlho spať.

Ako Rockit funguje? Jednoducho ho pripevníte k rámu kočíka, nastavíte intenzitu hojdania a stlačíte tlačidlo pre hojdanie. Rockit potom začne hojdať kočík za Vás. Získate tak niekoľko minút, aby ste v kľude nakúpili, vyložili nákup, upratali, uvarili alebo si v kľude vychutnali kávu, prečítali knihu či získali čas na iné dôležité aktivity. S touto hojdačkou sa tiež vyhnete neskorým nočným prechádzkam okolo domu, aby Vaše dieťa pokojne zaspalo.

Ako Rockit vznikol? Bol navrhnutý troma britskými oteckami Nickom, Mattom a Mattom na základe skúsenosti Nicka s jeho trojmesačnou dcérou. Tá spala v kočiari iba vtedy, keď sa s ním pohybovalo. Zobudila sa ihneď čo Nick s kočíkom zastavil pri pokladni supermarketu alebo pri inej činnosti. Všimol si, že táto situácia trápi aj iných unavených rodičov a preto sa rozhodol vytvoriť automatické hojdačka, ktoré bude kočík udržiavať v pohybe, keď sú rodičia zaneprázdnení inou činnosťou a nemôžu kočíkom pohybovať.

Vedecké testy dokazujú, že úroveň vibrácií hojdačky Rockit napodobňuje normálne ručné hojdanie kočíka. Špeciálne navrhnutý pohyb hojdačky je dokonca jemnejší ako pohyb kočíka pri jazde po dlažbe. Prenosné hojdačka Rockit je navyše mimoriadne testované podľa najprísnejších bezpečnostných noriem.

Hlavné funkcie:

Prenosné hojdačka kočíka na použitie doma aj na cestách.
USB dobíjanie.
Univerzálna pre všetky kočíky.
Jemný 60 minútový hojdací cyklus.
Tichý motor s nastavením rýchlosti hojdania.
Otočný univerzálny držiak.
Vodeodolný, použiteľný v slabom daždi (testovaný podľa normy IPX1).

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie