Zavolajte nám 0915 440 054

Novinka

Minla stolička rastúca Beyond Grey

251,60 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 3220660341542
Katalógové číslo: FBXL-2713052110MC
Značka: MAXI-COSI
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Jedálenská stolička Maxi-Cosi Minla je multifunkčnou 6v1 stoličkou, ktorú môže vaše dieťa používať od narodenia do 14 rokov. Vďaka stoličke sa dieťa môže zúčastniť rodinného stolovania už od prvých dní svojho života.

Multifunkčnú stoličku využijete ako lehádlo pre bábätko, vysokú jedálenskú stoličku s pultom aj bez, stoličku k stolu, podsedák na klasickú stoličku aj ako stoličku na sedenie pre staršie deti. Vyberateľná pohodlná vložka pre novorodencov je zárukou pohodlia pre bábätká od narodenia.

Stolička ponúka 9 nastavení výšky a je tak vhodná takmer ku každému stolu. Zadnú opierku môžete nastaviť do 5 rôznych polôh od ležania po sedenie. Variabilitu nastavenia dopĺňajú 4 varianty polohovania nôh a 2 pozície podpierky na nohy. Jedálenský pult ponúka 4 rôzne možnosti použitia a je možné ho zavesiť na zadné nohy stoličky. Odnímateľná tácka na jedálnom pulte uľahčuje jej údržbu po stolovaní.

Podľa veku dieťaťa je dieťa v stoličke pripútané nastaviteľným 5-bodovým alebo 3-bodovým bezpečnostným pásom.

Kolieska na predných nohách uľahčujú manipuláciu so stoličkou. Pokiaľ stoličku nepoužívate, je možné ju zložiť do kompaktného plochého tvaru na uloženie.

Vodeodolný poťah sa ľahko udržuje utretím vlhkou handričkou, pri väčšom znečistení je možné ho prať v práčke. Odnímateľnú tácku je možné umývať v umývačke riadu.

Nosnosť: 60 kg

Vhodné pre deti od narodenia do 14 rokov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 14,42 kg

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie