LevinFelin-Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika - biela

Výnimočná detská rastúca postieľka NIKA zabezpečí komfort a bezpečnosť pre vaše dieťatko od narodenia do 3 rokov. Jej hlavnou výhodou je,…

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Kód: LFXL-795
€449
LevinFelin-Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika - biela

Výnimočná detská rastúca postieľka NIKA zabezpečí komfort a bezpečnosť pre vaše dieťatko od narodenia do 3 rokov. Jej hlavnou výhodou je, že ju môžete jednoducho rozšíriť a prispôsobiť veku dieťatka a jeho výške.

Má dve rozšírenia – Baby (60 × 94 cm) a Junior (120 × 60 cm). Obe ponúkajú množstvo výhod a funkcií, ktoré prinášajú komfort nielen pre samotné bábätko, ale aj pre rodiča. Jej najsilnejšou zbraňou je jej flexibilita, keďže má 5 polôh roštu a zároveň sa dá nakloniť do 5 stupňového uhla.

Antirefluxná funkcia je veľmi užitočná pri novorodeniatkach, ktoré často grckajú alebo trpia refluxom, ktorý môže často trvať až do 6 mesiacov.

Dôležitou súčasťou postieľky sú aj odnímateľné kolieska, ktoré zabezpečujú ľahkú manipuláciu a premiestňovanie postieľky po byte/dome. Kolieska sa dajú zabrzdiť. Dieťatko tak môžete mať vždy pri sebe a nemusíte sa báť o jeho bezpečnosť.

Praktickou funkciou detskej rastúcej postieľky NIKA je aj bočnica, ktorá je odnímateľná a v obidvoch verziách si ju vďaka tomu môžete priraziť k vašej posteli. Päť polôh roštu zároveň zaručí, že bude skvelo sedieť výške akejkoľvek manželskej postele.

Odnímateľná bočnica neslúži len na tento účel – vo verzii Junior ju totiž môžete využiť ako postel/gauč, ktorý bude skvelo fungovať, keď deti vyrastú. Detskú rastúcu postieľku NIKA v najnižšej polohe roštu navyše využijete aj ako mobilnú ohrádku, ktorá bude skvelým pomocníkom v období, keď sa dieťatko bude vedieť zahrať aj samo.

Všetky komponenty na preskladanie vrátane koliesok sú v balení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

CHICCO Postieľka Next2Me Forever - Slate Grey
€419
AGXL-79650.0040
a AGXL-924112
a
€299
AGXL-87041.0014
CRRATRBC uncompressed FBXL-CRRATRBC
CHICCO Postieľka/lehátko/stolička Baby Hug 4v1 - Grey Re_Lux AGXL-79173.5800
CHICCO Postieľka Next2Me Forever - Ash Grey
€419
AGXL-79650.0061