Zavolajte nám 0915 440 054

LevinFelin Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika – biela s drevenými nožičkami
Novinka

LevinFelin Detská antirefluxná rastúca postieľka Nika – biela s drevenými nožičkami

449,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Predpokladaný čas dodania: 1 týždeň

Na sklade

EAN: 8588008058527
Katalógové číslo: LFXL2-807
Značka: LevinFelin
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Výnimočná detská rastúca postieľka NIKA zabezpečí komfort a bezpečnosť pre vaše dieťatko od narodenia do 3 rokov. Jej hlavnou výhodou je, že ju môžete jednoducho rozšíriť a prispôsobiť veku dieťatka a jeho výške.

Má dve rozšírenia – Baby (60 × 94 cm) a Junior (120 × 60 cm). Obe ponúkajú množstvo výhod a funkcií, ktoré prinášajú komfort nielen pre samotné bábätko, ale aj pre rodiča. Jej najsilnejšou zbraňou je jej flexibilita, keďže má 5 polôh roštu a zároveň sa dá nakloniť do 5 stupňového uhla.

Antirefluxná funkcia je veľmi užitočná pri novorodeniatkach, ktoré často grckajú alebo trpia refluxom, ktorý môže často trvať až do 6 mesiacov.

Dôležitou súčasťou postieľky sú aj odnímateľné kolieska, ktoré zabezpečujú ľahkú manipuláciu a premiestňovanie postieľky po byte/dome. Kolieska sa dajú zabrzdiť. Dieťatko tak môžete mať vždy pri sebe a nemusíte sa báť o jeho bezpečnosť.

Praktickou funkciou detskej rastúcej postieľky NIKA je aj bočnica, ktorá je odnímateľná a v obidvoch verziách si ju vďaka tomu môžete priraziť k vašej posteli. Päť polôh roštu zároveň zaručí, že bude skvelo sedieť výške akejkoľvek manželskej postele.

Odnímateľná bočnica neslúži len na tento účel – vo verzii Junior ju totiž môžete využiť ako postel/gauč, ktorý bude skvelo fungovať, keď deti vyrastú. Detskú rastúcu postieľku NIKA v najnižšej polohe roštu navyše využijete aj ako mobilnú ohrádku, ktorá bude skvelým pomocníkom v období, keď sa dieťatko bude vedieť zahrať aj samo.

Všetky komponenty na preskladanie vrátane koliesok sú v balení.

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie