KINDERKRAFT Podložka penová puzzle Luno Shapes 185 x 165 cm Yellow, 30ks, Premium

LUNO SHAPES je ideálna pre vaše dieťa. Penová podložka sa skladá z 30 puzzle dielikov (15 z nich má v strede vyrezané tvary), ktoré je možné…
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Kód: AGXL-KPLUSH00YEL0000
€39,90
KINDERKRAFT Podložka penová puzzle Luno Shapes 185 x 165 cm Yellow, 30ks, Premium

LUNO SHAPES je ideálna pre vaše dieťa. Penová podložka sa skladá z 30 puzzle dielikov (15 z nich má v strede vyrezané tvary), ktoré je možné navzájom ľubovoľne spájať. Maximálna plocha je 185 x 165 cm, vďaka čomu LUNO SHAPES poskytne vášmu dieťaťu vhodnú plochu na hranie. Vonkajšie puzzle je možné zodvihnutím vybrať a spojiť tak, že vytvoríte vysoké bočné okraje okolo podložky.
LUNO SHAPES je určená pre deti všetkých vekových kategórií, pretože je vyrobená z netoxických materiálov, ktoré sú bezpečné pre deti. Je hrubá a mäkká, vďaka čomu vytvára dobrú izoláciu od studenej podlahy a poskytuje dieťaťu správne pohodlie. Vďaka protišmykovému drsnému povrchu pre staršie dieťa zasa podporí učenie plaziť sa a robiť prvé krôčiky. Puzzle LUNO SHAPES možno ukladať na mnoho spôsobov, vrátane vytvárania fantastických 3D tvarov.
Hrubá penová podložka
LUNO SHAPES má najväčšiu dostupnú hrúbku (1,2 cm). Poskytuje dobrú izoláciu od podlahy, či už ide o studené dlaždice alebo plávajúcu podlahu. Okrem toho drsný povrch puzzle dokonale chráni bábätko a podporuje učenie plaziť sa a robiť prvé krôčiky. Taktiež chráni kolená detí pri ich učení sa vstávať.
Veľký priestor na hranie
Maximálne rozmery podložky sú 185 x 165 cm. Vďaka možnosti uloženia všetkých alebo niektorých častí puzzle LUNO SHAPES sa prispôsobí veľkosti vášho bytu a potrebám dieťaťa, pričom mu poskytne dostatočne veľkú plochu na ležanie a hranie.
30 dielikov puzzle
Penová podložka LUNO SHAPES obsahuje celkom 30 dielikov puzzle. 15 z nich má v strede vyrezané tvary, ktorí vplývajú na detskú fantáziu a takto zaistia aj skvelú zábavu. V neskorších mesiacoch môžu dieťaťu pomôcť naučiť sa tvary. Puzzle je možné vyskladať do ľubovoľných vzorov a vytvárať 3D tvary.
Ľahko sa prepravuje
Po zložení podložka zaberá málo miesta. Vďaka možnosti oddeliť puzzle a vložiť ich do tašky, pocestuje LUNO SHAPES s vami, nech ste kdekoľvek. Podložka je ľahká a bez problémov ju schováte do skrine alebo pod posteľ.
Ľahko sa čistí
Vďaka LUNO SHAPES vám ani tá najdivokejšia zábava nesťaží upratovanie. Podložka je vodeodolná a poskytuje ochranu pred škvrnami od jedla a tekutín tým, že ich zadržuje na povrchu. Nečistoty stačí utrieť handričkou a hranie môže opäť pokračovať.
Ďalšie informácie:
- vyrobená z mäkkej peny, príjemnej na dotyk
- vonkajšie dieliky puzzle majú zaoblené okraje
Vyrobená z:
- materiály: EVA pena
- rozmery podložky po rozložení: 165 cm x 185 cm,
- rozmery stredového puzzle: 31,5 x 31,5 cm, hrúbka 1,2 cm
- hmotnosť podložky: 2 kg
Pre deti od 10 mesiacov.
Výrobok spĺňa bezpečnostné normy: EN 71-1, EN 71-2 a EN 71-3

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: