Zavolajte nám 0915 440 054

KINDERKRAFT Húpatko vibrujúce s melódiou Felio 2 Forest Yellow 0m+, do 9 kg
Akcia -17%
Novinka

KINDERKRAFT Húpatko vibrujúce s melódiou Felio 2 Forest Yellow 0m+, do 9 kg

39,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 5902533921102
Katalógové číslo: AGXL-KBFELI20YEL0000
Značka: KINDERKRAFT
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Húpatko, ktoré uľaví vašim rukám od neustáleho hojdania a pomôže vášmu dieťaťu sa upokojiť. FELIO 2 bude sprevádzať vaše dieťa od narodenia až do 9 kg. Už za pár okamihov pomôže vášmu dieťaťu uvoľniť sa, a keď príde čas na hru – ľahko pripevníte oblúk s plyšovými hračkami, ktoré podporujú rozvoj predstavivosti a motorickej koordinácie. Mäkké materiály a 3-bodové bezpečnostné pásy so širokým chráničom rozkroku chránia aj tie najpohyblivejšie deti.

Má užívateľsky prívetivý ovládací panel, ktorý umožňuje prehrávať až 8 rôznych melódií a upokojujúcich vibrácií, ktoré pomáhajú zaspať. FELIO 2 sa dodáva s mäkkou vložkou, ktorá vám umožní používať húpatko už novorodencom. Dodáva sa aj s moskytiérou proti hmyzu, ktorá vám spríjemní pobyt vonku.

Hojdacie kreslo a lehátko
FELIO 2 je lehátko 2v1, ktoré možno v priebehu niekoľkých okamihov premeniť na hojdacie kreslo. Jemné hojdanie vaše dieťa upokojí a vaše ramená si oddýchnu od hojdania. FELIO 2 má odnímateľný oblúk s 3 hračkami, ktoré vaše dieťatko zaujmú a podporia rozvoj jeho jemnej motoriky.

8 melódií a vibrácií
Lehátko FELIO 2 má na prednej strane praktický ovládací panel. Tam môžete zapnúť upokojujúce vibrácie alebo jednu z 8 melódií, ktoré vaše dieťatko upokoja a pomôžu mu zaspať alebo sa jednoducho upokojiť a relaxovať.

Jednoduché skladanie
Húpatko sa dá zložiť a rozložiť v priebehu niekoľkých minút – a to do kompaktných rozmerov. Zaberá veľmi málo miesta, takže ho môžete ľahko uložiť pod posteľ alebo do skrine. Je veľmi ľahké, takže ho môžete vziať so sebou aj na dovolenku.

Jednoduché na údržbu
Udržiavanie FELIO 2 v čistote je veľmi jednoduché – poťah sa dá jednoducho vybrať a vyprať v práčke na 30 stupňov. Rýchloschnúci materiál vám umožní rýchlo pokračovať v zábave – večer ho vyperiete a ráno je pripravené na použitie!

Ďalšie informácie:

– 3-bodové bezpečnostné pásy
– Jednoduchá premena z lehátka na hojdacie kreslo
– Jednoduché skladanie na plocho
– Nízka hmotnosť
– 3 hračky v balení: zrkadielko, hracia podložka a píšťalka

Materiály:

– rám: oceľ
– poťah: polyester

Zložené: 10 x 73 x 38,5 cm
Rozložené: 48 x 73 x 38,5 cm

Hmotnosť: 2,89 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3,90 kg
Rozmery 42,00 × 12,00 × 78,00 cm

Súvisiace produkty

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie