...
DESIATOVÉ VRECKO THE COTTON CLOUD RAINBOW

DESIATOVÉ VRECKO THE COTTON CLOUD RAINBOW

12,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Desiatové vrecko z udržateľného materiálu so vzorom dúhy.

Na sklade

EAN : 4260708452976
Katalógové číslo : MSXL-TTC-SBAG-RBOW
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Preč od plastovej fólie a smerom k udržateľnejšiemu riešeniu!

Sendvičové tašky THE COTTON CLOUD sú starostlivo vyrobené z RPET, odolného a ekologického materiálu získaného z recyklovaných plastových fliaš. Tieto vrecká ponúkajú opakovane použiteľnú a spoľahlivú alternatívu k jednorazovým plastom, hliníkovej fólií atď. na zníženie odpadu a ochranu životného prostredia.

Od hravých vzorov až po magické motívy – počas obedňajšej prestávky skutočný pútač pozornosti. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sú sendvičové tašky THE COTTON CLOUD ideálne na balenie sendvičov, desiatej alebo malého občerstvenia. Ľahko sa zmestia do chladiacich tašiek a batohov THE COTTON CLOUD.

Suchý zips na desiatových taškách uľahčuje deťom samostatné otváranie a zatváranie. Nie je potrebné sa trápiť so zipsami alebo patentkami – takže svoje chutné občerstvenie môžete získať rýchlo a jednoducho.

Na čistenie jednoducho utrite vrecká vlhkou handričkou, aby ste odstránili všetku tekutinu alebo omrvinky. Pre dôkladnejšie čistenie môžete vrecká bezpečne vyčistiť v hornom koši umývačky riadu. Prípadne ich môžete vložiť do práčky s podobnými farbami a prať na jemný cyklus.

Rozmery: 18 x 20 cm.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie