CHICCO Zásobníky viacúčelové na materské mlieko s fľaškovou násadkou Natural Feeling, 4ks

Viacúčelové nádoby na zber materského mlieka Chicco majú netečúci uzáver pre bezpečnú a hygienickú konzerváciu mamičkinho mliečka a bez…

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kód: AGXL-02257.20
€19,95
CHICCO Zásobníky viacúčelové na materské mlieko s fľaškovou násadkou Natural Feeling, 4ks

Viacúčelové nádoby na zber materského mlieka Chicco majú netečúci uzáver pre bezpečnú a hygienickú konzerváciu mamičkinho mliečka a bez úniku jedinej kvapky. Sú kompatibilné s odsávačkou mlieka radu Naturally Me/Chicco Single Pink, ako aj s dojčenskými fľašami Chicco Natural Feeling.
Mlieko je možné odsávať z odsávačky priamo do nádoby, odkiaľ ho možno priamo podať dieťatku, keďže naklonený cumlík Natural Feeling s pomalým prietokom od 0 mesiacov je súčasťou balenia. Šikmý cumlík je po vzore dojčenských fliaš Natural Feeling vhodný pre kombinovanie dojčenia a kŕmenia z fľašky, pričom prináša aj tú najpohodlnejšiu polohu pri kŕmení. Cumlík má anti-kolikový ventil a bráni nasávaniu vzduchu tým, že je vždy plný mlieka. Extra mäkký silikón cumlíka bol vytvorený tak, aby pripomínal hebkosť prsníka mamičky.
Nádoby na uskladnenie materského mlieka Chicco sú odstupňované tak, aby ste vedeli, koľko ste odsali. Ich maximálny objem je 150 ml. Priložené nálepky umožňujú poznamenať si dátum odsatia/uskladnenia. Zásobníky možno sterilizovať, zohrievať v mikrovlnnej rúre, ako aj vložiť do chladničky či do mrazničky. Umožňujú uchovávať mlieko v chladničke 3 dni a v mrazničke 3 mesiace (odporúčaná dĺžka uskladnenia materského mliečka).
Nádoby možno použiť aj na uchovanie, ohrievanie a prepravu prvých detských príkrmov.
Vlastnosti:
- S vekom pre hygienické, bezpečné uchovanie a prenášanie. Zaručene netečúce.
- Vyrobené z ľahkého polypropylénu, ktorý možno jednoducho a efektívne sterilizovať.
- Vhodné do chladničky aj do mrazničky.
- Kompatibilné s odsávačkami materského mlieka Chicco (napr. Naturally Me či Chicco Single Pink), ako aj s násadkami a cumlíkmi fliaš Chicco Natural Feeling.
- Súčasťou balenia je prirodzene naklonený cumlík Chicco NaturalFeeling 0m+, ktorý sa dá nasadiť na zásobník , 4 x 150ml nádoba na mlieko, 4 x uzáver a nálepky
- Vyrobené v Taliansku
– bez BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: