...
CANPOL BABIES Zásobníky s viečkom 4ks
Novinka

CANPOL BABIES Zásobníky s viečkom 4ks

7,49 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 5903407122045
Katalógové číslo: AGXL-12-204
Značka: CANPOL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Zásobníky sú určené na uchovávanie pokrmu v chladničke alebo mrazničke. Umožňujú dlhodobo udržať najvyššiu kvalitu uchovávaných potravín. Sú vyrobené z materiálu určeného pre styk s potravinami. Objem 180 ml. V balení 4 kusy.

Návod na použitie:

Pred použitím zásobníkov si dôkladne umyte ruky. Pred prvým a každým ďalším použitím ich dôkladne umyte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne vypláchnite a prelejte vriacou vodou. Neprekračujte vyznačený objem 160 ml. Naskrutkujte viečko a zatvorte zásobník.

Ako uchovávať odsaté mlieko?

Zmrazujte len čerstvo odsaté mlieko. Zásobník nikdy nenapĺňajte po okraj, odporúčame plnenie len do 3/4 celkového obsahu. Pred podávaním mlieko pretrepte, aby ste premiešali oddelený tuk. Rozmrazené mlieko spotrebujte do 24 hodín. Po túto dobu uchovávajte mlieko v chladničke. Odborníci na výživu odporúčajú spotrebovať odsaté mlieko max. do dvoch mesiacov. Pri izbovej teplote môžete uchovávať mlieko max. 12 hodín. Pred podaním dieťaťu mlieko ohrejte na telesnú teplotu (nie viac ako 37 ° C). Nespotrebované mlieko viac nepoužívajte.

Ako rozmrazovať mlieko?

Zmrazené mlieko môžete rozmraziť cez noc v chladničke a potom ho ohriať v ohrievači alebo horúcej vode. Zmrazené mlieko rozmrazujte zvoľna prirodzeným spôsobom ako iné potraviny, nikdy nepoužívajte mikrovlnnú rúru. Môžete zmeniť štruktúru mlieka a zbaviť ho jeho hodnotných látok. Mlieko pretrepte, aby ste premiešali oddelený tuk.

Dôležité!

Nikdy nepoužívajte zásobníky v mikrovlnej rúre, nesterilizujte. Odsaté mlieko nikdy neprevárajte a nikdy nemiešajte čerstvo odsaté mlieko s rozmrazeným mliekom. Rozmrazené mlieko nikdy znovu nezmrazujte. Nikdy nenapĺňajte zásobníky variacimi tekutinami.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,00 kg
Rozmery 0,00 × 0,00 × 0,00 cm

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie