AVOVA Swan-fix Summer Blue 40-125 cm

Nemecká detská autosedačka AVOVA Swan-Fix i-Size je správnou voľbou pre pohodlie, bezpečie a možnosti otáčania o 360 stupňov, ktoré poskytuje.

Dodanie na dotaz.

 
Dostupnosť Na dotaz
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Kód: 57128
€419
AVOVA Swan-fix Summer Blue 40-125 cm
swan fix summer blue
Doprava zadarmo

Jej otáčanie uľahčuje umiestnenie dieťaťa do autosedačky aj pohodlnú zmenu jej orientácie. Avova Swan-Fix i-Size ponúka všetky bezpečnostné prvky modernej hybridnej autosedačky, vrátane systému ISOFIX. Inteligentný ventilačný systém v zadnej časti autosedačky zabraňuje prehrievaniu dieťaťa a ponúka väčšie pohodlie pri dlhších jazdách. Táto autosedačka je vhodná od narodenia a má predĺžené použitie až do 25 kg (skupina 0/1/2). Autosedačka Swan-Fix i-Size je schválená pre deti s výškou 40-125 cm (približne 0-7 rokov). Používa sa od narodenia do 105 cm protismeru jazdy, od 76 cm do 105 v smere, s vnútornými pásmi a od 100 do 125 cm v smere, s pásmi vozidla bez opornej nohy.

Mimoriadne bezpečná:
Navrhnutá v Nemecku. Tiež schválenie, vrátane testovania prebehlo v Nemecku, certifikácia E1. Norma ; UNECIA R129-iSize, najnovšia a tým aj najnáročnejšia z hľadiska bezpečnosti. Z dôvodu exportu do Číny je súčasne schválená podľa čínskej certifikácie CCC.
ISOFIXové konektory Holmbergs, rýchla a jednoduchá inštalácia do vozidla, samočinne uzamykateľné s bezpečnostným tlačidlom, zvyšujú stabilitu a bezpečnosť.
Vstavaný systém ochrany proti bočnému nárazu ISIP. Zvyšuje ochranu proti bočnému nárazu a je zabudovaný do jedného dielu, aby znížil riziko zlej inštalácie.
Autosedačka je vyrobená zo špeciálneho materiálu EPP, ktorý pohlcuje kinetickú energiu 4x viac ako obvykle používaný EPS.

Mimoriadne pohodlná:
Novorodenecká vložka je modulárna s výplňou z pamäťovej peny a dvojpolohovým chráničom hlavičky. Preto ju možno flexibilne používať po častiach, v závislosti od fázy rastu dieťaťa. Pamäťová pena zaisťuje kombináciu bezpečnosti a pohodlia.
Špičkové, extra dlhé 5-bodové vnútorné pásy Holmbergs môžete používať až do 21 kg, pri orientácii sedačky v protismere.
Autosedačka má polohovanie sklonu v oboch smeroch, max.165° pri orientácii v protismere a 135°pri orientácii posmere.

Údaje o výrobku: Čistá hmotnosť: 11,7 kg, hmotnosť vrátane krabice 15,1kg Rozmery balenia (ŠxVxH): 0,745x0,465x0,570 m rozmery autosedačky: výška 58-77 cm, šírka 44 cm, hĺbka 58.5 cm .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: