...
MEPAL Súprava desiatová detská Campus Dino
Novinka

MEPAL Súprava desiatová detská Campus Dino

29,60 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269987873
Katalógové číslo: AGXL-03846H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Praktický box na desiatu a fľaša s veselým dizajnom na detské desiaty, školské obedy a na cesty. Vysoko odolný box na desiatu s priehradkami, príbormi a jednoduchým otváraním aj pre menšie deti.
Nepriepustná fľaša na pitie na zdravé pitie. Deti ocenia jednoduché otváranie s vyskakovacím viečkom. Pohodlné pitie aj počas športovej aktivity vďaka tvarovanému hrdlu. Fľaša má pevný popruh na jednoduché prenášanie.

Vlastnosti:
– súprava na desiatu s veselým zvieracím dizajnom
– box s praktickými priehradkami a príborom
– 100% nepriepustná fľaša
– vyrobená zo zdravotne bezpečného plastu bez obsahu BPA
– opakované použitie šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Box a fľaša sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Box a fľaša nie sú vhodné do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

Zloženie:
Termoplastický kopolymér (ABS), bez BPA.

Box
Objem: 750 ml
Hmotnosť: 250 g
Rozmery: 178 x 132 x 61 mm

Fľaša:
Objem: 400 ml
Hmotnosť: 144 g
Rozmery: 64 x 70 x 184 mm

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,40 kg
Rozmery 20,50 × 7,50 × 18,80 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie