...
CHICCO Fľaša dojčenská Well-being silikón 250ml dievča
Novinka

CHICCO Fľaša dojčenská Well-being silikón 250ml dievča

7,45 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8058664166213
Katalógové číslo: AGXL-28623.11
Značka: Chicco
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Dojčenské fľaše Chicco Well-being ponúkajú tú správnu fľašu pre každodennú potrebu dieťatka, aby pomohli mamičke a dieťatku vychutnať si pokojný zážitok z kŕmenia.

Pomáhajú znižovať koliku, reflux, a tým podráždenosť dieťaťa. Silikónový cumlík Physio s povrchovou úpravou Soft Sense je extra mäkký a príjemný, vďaka čomu sa dieťa cíti prirodzene. Cumlíky na fľašu sú vymeniteľné – v 4 veľkostiach a viete ich prispôsobiť požiadavke dieťaťa:
– Pomalý prietok: ideálne pre najmenšie bábätká a deti od niekoľkých mesiacov. Priemerný prietok: ideálne pre deti počas prvých mesiacov života. Rýchly prietok: pre staršie deti a cumlík na kašu: skvelý na hustejšiu kašovitú stravu.
– Ergonomická fľaša so širokým a bezpečným hrdlom sa vyznačuje vzduchotesným uzáverom, širokým hrdlom, ktoré umožňuje jej rýchle naplnenie a ľahko sa čistí.
– Antikolikový ventil: antikolikový ventil na spodnej časti cumlíka umožňuje fľašiam zabrániť posunutiu cumlíka a nasávaniu vzduchu, čím sa predchádza kolike. Fľaša umožňuje hladké a pokojné kŕmenie.
– Cumlík Physio Soft Sense: cumlík Physio so symetrickým, predĺženým a splošteným tvarom napodobňuje materskú bradavku, čím zabezpečuje ľahké sanie a prijímanie pokrmu; vďaka špeciálnej povrchovej úprave Soft Sense je cumlík zamatový a nadýchaný pre ešte prirodzenejšie a pohodlnejšie sanie
– Farby a dekorácie: dojčenské fľaše sú dostupné v rozličných farbách a dekoroch pre trendy každodenné kŕmenie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,11 kg
Rozmery 6,50 × 6,50 × 21,00 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie