...
MEPAL Box desiatový so sitkom Ellipse 600 ml Nordic Green
Novinka

MEPAL Box desiatový so sitkom Ellipse 600 ml Nordic Green

19,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269977201
Katalógové číslo: AGXL-04136H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Box na desiatu s praktickým cedníkom a nerezovou vidličkou na zeleninu a ovocie. Veko dokonale uzatvára potraviny a udržiava ich čerstvé a chrumkavé. Vďaka praktickému sitku môžete ovocie alebo zeleninu kdekoľvek ľahko opláchnuť.

Vlastnosti:
– na zeleninu a ovocie
– 100 % nepriepustné veko
– praktické sitko
– štýlová nerezová vidlička
– opakované použitie šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Odporúčame umývať box ručne s jemným umývacím prostriedkom. Vhodné do umývačky riadu. Nevhodné do mikrovlnnej rúry.

Zloženie:
Polypropylén (PP) – bez BPA, nehrdzavejúca oceľ.

Objem: 600 ml
Rozmer:
Výška – 127 mm
Priemer – 107 mm

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,22 kg
Rozmery 10,70 × 10,70 × 12,70 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie