Zavolajte nám 0915 440 054

Vulli Žirafa Sophie (darčekové balenie)
Novinka

Vulli Žirafa Sophie (darčekové balenie)

19,40 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly! 100% přírodná hračka z kaučuku a prírodného farbiva vyrábaná v Európe, vo Francúzsku a to od roku 1961 stále rovnakou metódou. Vo Francúzsku sa ročne predá viac ako 2 mil. ks tejto hračky a dostáva ju každé novo narodené dieťa.

Na sklade

EAN: 3056566164004
Katalógové číslo: BHXL-18
Kategórie: Hračky
Značka: VULLI
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Žirafa Sophie, prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje. 

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a následkom. 

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pri upokojovaní podráždených ďasien v dobe prerezávania zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná. 

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučuku umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Nesterilizujte. Odporúčame čistiť iba povrch hračky mydlovou vodou a vlhkou handričkou.

Rozmery produktu: 10 x 5 x 18 cm 

Rozmery balenia: 14,5 x 5,5 x 26 cm 

Vek: 0 mesiacov+

Kdysi dávno, celkem jednoduchý příběh …

Malá žirafka se narodila 25. května roku 1961 … Na svátek Svaté Sofie!

Tehdy byly dětem k dispozici hračky pouze ve formě zvířátek z farmy nebo oblíbených domácích mazlíčků ….

To je důvod, proč jednoho dne ve Francii nějaký pan RAMPEAU, který uvedl otáčivé  modelování gumy jako nový princip výroby hraček, přišel s nápadem navrhnout žirafu. Taková figurka exotického volně žijícího živočicha by byla první na trhu, a její velikost a tvar by byl ideální i pro malé dětské ruce.

Žirafa Sophie, která tehdy vypadala úplně stejně jako dnes, se začala vyrábět ve čtvrtek 25. května, a od toho dne dostala i své jméno.

Byl to okamžitý úspěch. Mladé matky hned viděly, že žirafu Sophii musí pro své děti mít … A když se u dětí objevují první příznaky růstu zoubků, žirafa Sophie jim pomáhá přestat plakat!

Tato zpráva se nesla od domu k domu a malá žirafa se tak stala slavnou.

Od té doby v Evropě, generace po generaci dětí si zamilovaly pískot žirafy Sophie, kdykoliv zmáčkly její bříško nebo hlavu!

VULLI, společnost se sídlem v Rumilly ve francouzském regionu Haute-Savoie, i nadále uchovává pečlivě střežené tajemství výroby této hračky.

SOPHIE se dodnes stále „tradičně“ vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea.

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie