...
OUATE MOJA MILOVANÁ PLEŤOVÁ RUTINA, ELIXÍR 30 ML + ČISTÍTKO 150 ML, UNISEX

OUATE MOJA MILOVANÁ PLEŤOVÁ RUTINA, ELIXÍR 30 ML + ČISTÍTKO 150 ML, UNISEX

35,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Základná sada starostlivosti o pokožku pre deti vo veku od 4 - 6 rokov.

Na sklade

EAN : 3760315380484
Katalógové číslo : MSXL-1501020
Značka: OUATE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Táto základná hravá súprava, ideálna ako darček pre deti od 4 do 6 rokov, obsahuje základné prípravky OUATE na čistenie, hydratáciu a ochranu jemnej pokožky tváre.

Balenie obsahuje:
1x Moje jemné čistítko, 150 ml – čistiaca micelárna voda, ktorá nádherne vonia. Jej receptúra čistí a upokojuje jemnú pokožku tváre detí od 4 do 11 rokov.
1x Môj milovaný elixír, 30 ml – ultraľahký gélový pleťový krém pre deti od 4 – 6 rokov, 30 ml

Vzhľadom na to, že deti sa radi zabávajú, no zároveň sa radi učia nové veci, v OUATE sme vyvinuli prirodzené a voňavé produkty prispôsobené krehučkej detskej pokožke. Deti takto môžu už od mala nadobúdať schopnosti starostlivosti o pokožku, ktorá je  v staršom veku taká dôležitá.

S OUATE si bude Vaše dieťatko každým dňom budovať železné návyky starostlivosti o pokožku : čistiť a hydratovať! Produkty sú vyrábané bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúra prechádza pediatrickou , oftalmologickou a dermatologickou kontrolou . Všetky produkty sú vegan eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Postup aplikácie:
Po vyčistení tváre pomocou Môjho jemného čistítka aplikujte Môj milovaný elixír, aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pleť.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie