...
NUK Fľaša dojčenská For Nature s kontrolou teploty, zelená 150 ml
Novinka

NUK Fľaša dojčenská For Nature s kontrolou teploty, zelená 150 ml

9,59 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 4008600420644
Katalógové číslo: AGXL-10743076zel
Značka: NUK
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Dojčenská fľaštička NUK for Nature s kontrolou teploty, udržateľný silikónový cumlík pripomínajúci matkin prsník, veľkosť S, neobsahuje BPA, 1 kus.

– Vyrobené zo 100 % udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie).
– Od surovín až po výrobu s využitím zelenej elektriny, šetrnej ku klíme s minimálnou uhlíkovou stopou.
– Balené výhradne v papieri s certifikáciou FSC, ktorý je možné vyhodiť do triedeného odpadu.
– Prirodzený pocit pri pití: extra široká a mäkká špička cumlíka s niekoľkými drobnými otvormi – podobný pocit ako u matkinho prsníka.
– S patentovaným indikátorom teploty NUK, neobsahuje BPA, objem 150 ml, veľkosť S s tromi drobnými otvormi (pre pomalý prietok), je možné kombinovať s akýmkoľvek príslušenstvom radu NUK for Nature a NUK Nature Sense.

Dojčenská fľaštička NUK for Nature s kontrolou teploty – podporuje udržateľné dojčenie
Pretože udržateľnosť je prirodzene lepšia voľba. Preto je dojčenská fľaša NUK for Nature vyrobená výhradne z udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie): Mäkký náustok je vyrobený z udržateľného silikónu, všetko ostatné z udržateľného plastu. Všetky výrobky z radu NUK for Nature sú balené do papiera s certifikáciou FSC , ktorý je možné jednoducho vyhodiť do triedeného odpadu. A aby bola uhlíková stopa ešte menšia, sú všetky procesy od využitia surovín až po výrobu s využitím elektriny z obnoviteľných zdrojov optimalizované tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Prirodzenosť je dôležitá aj v prípade pocitu z pitia. Preto je dobre, že pitie z dojčenskej fľaštičky NUK for Nature pripomína pocit u matkinho prsníka. To potvrdzuje 98% mamičiek. Tento jedinečný prirodzený pocit je dosiahnutý vďaka cumlíku, ktorého tvar je vymodelovaný podľa matkinej bradavky. Do posledného detailu. Cumlík NUK for Nature má obzvlášť širokú a pružnú oporu pier a niekoľko drobných otvorov ako mliečne kanáliky v matkinom prsníku. Vďaka antikolikovému systému NUK sa cítia dobre bábätká aj rodičia. To všetko umožňuje optimálny, rovnomerný a prirodzený prietok. Okrem toho je k dispozícii inovatívny indikátor teploty NUK, ktorého farba sa zmení z modrej na bielu, pokiaľ je obsah fľaštičky príliš horúci.

Dôležité: Kontrola teploty NUK je určená pre dodatočnú kontrolu. Preto je potrebné teplotu pred kŕmením skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, nakvapkajte niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútornú stranu zápästia.

Cumlík je k dispozícii s tromi, šiestimi alebo deviatimi drobnými otvormi. V závislosti na individuálnej sile sania bábätka umožňujú tieto rôzne varianty otvorov optimálny prietok príkrmu.
Z týchto a mnohých ďalších dôvodov je dojčenská fľaša NUK for Nature odporúčaná pôrodnými asistentkami aj pediatrami a je obľúbená u rodičov, ktorí dbajú na ochranu životného prostredia.
NUK for Nature. Udržateľná dojčenská fľaštička.
Tieto materiály sú vyrobené zo 100% prírodných surovín. V súlade s prístupom hmotnostnej bilancie a certifikované spoločnosťou ISCC PLUS (plasty) a systémom REDcert2 (silikón).
Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2016.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,11 kg
Rozmery 7,00 × 7,10 × 17,70 cm

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie