MEPAL Súprava lyžičiek detská Mio 2ks Turquoise

Tréningová lyžička pre malé detské ručičky. Krátka rukoväť lyžičky sa ľahko drží. Lyžička sa dobre drží, takže dieťaťu neskĺzava z ruky. S…
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Kód: AGXL-04153H
€6,40
MEPAL Súprava lyžičiek detská Mio 2ks Turquoise

Tréningová lyžička pre malé detské ručičky. Krátka rukoväť lyžičky sa ľahko drží. Lyžička sa dobre drží, takže dieťaťu neskĺzava z ruky. S touto lyžičkou sa malé deti ľahko naučia jesť samy.
Vlastnosti:
- extra ľahká
- odolná proti rozbitiu
- ergonomický tvar pre detské ruky
- vyrobená zo zdravotne bezpečného plastu bez obsahu BPA
- možno umývať v umývačke riadu
- opakovane použiteľné na šetrenie prírody
Odporúčané použitie:
Vhodné do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Tanier je možné používať v mikrovlnnej rúre.
Zloženie:
Polypropylén PP - neobsahuje BPA.
Rozmery: 72 x 18 x 156 mm
Hmotnosť: 35 g
Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vyrobené v Holandsku.
Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: