...
Label Label Vláčik, modrý

Label Label Vláčik, modrý

25,99 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Zábavný, detailne prepracovaný vláčik pre najmenšie deti!

Štýlové, vysokokvalitné a certifikované drevené hračky belgickej značky Label Label potešia a vykúzlia úsmev na tvári každého malého nezbedníka. Krásny drevený vláčik je ideálnym spoločníkom pre deti. Je vyrobený z kvalitného bukového dreva s certifikátom FSC v kombinácii s farbami na vodnej báze, ktoré sú vhodné pre deti.

Kocky rôznych tvarov možno použiť i bez vagónikov na skladanie alebo stavanie. Vagóniky možno napájať a rôzne kombinovať medzi sebou. Tento drevený vláčik preto ponúka neuveriteľné množstvo herných možností, čo znamená, že sa vaše deti rozhodne nebudú nudiť. Okrem hodín zábavy si vaše dieťa s týmto vláčikom precvičí motoriku. Hračka ďalej podporuje predstavivosť, fantáziu a povedomie o priestore. Vďaka svojmu roztomilému a modernému dizajnu je tento vláčik štýlovým doplnkom každej miestnosti.

Tip: so súpravou drevených kociek Label Label si vytvoríte ešte viac zábavy. Nechajte vlak jazdiť pozdĺž vlastnoručne postavených domov alebo pod mostom či tunelom. Alebo z neho urobiť zábavný vláčik v zoo? Nechajte svoje ratolesti využiť ich predstavivosť a kreativitu a postavte im vlastnú dráhu.

Detail produktu:

  • Odporúčaný vek: 18 mesiacov+
  • Zručnosti: Motorika, Poznávanie tvarov a farieb, Podporuje fantáziu a predstavivosť, Koordinácia očí a rúk, Logické premýšľanie

Na sklade

EAN : 5420067925170
Katalógové číslo : BHXL-9604
Značka: LABEL LABEL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie