Zavolajte nám 0915 440 054

INGLESINA Cartesio i-Size Moon Grey
Novinka

INGLESINA Cartesio i-Size Moon Grey

209,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Detská autosedačka i-Size s úchytmi isofix, schválená podľa ECE R129/03, pre deti od 100 do 150 cm výšky (približne od 3 do 12 rokov). Autosedačka najvyššej triedy v bezpečnosti a komforte je navrhnutá tak, aby chránila dieťa v aute a počas jeho rastu sa dokonale prispôsobila zmene výšky postavy.

Dodanie 5-7 pracovných dní.

Na objednávku

Katalógové číslo: AV98Q0MOG
Značka: Inglesina
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Kombinácia výškovo nastaviteľnej opierky hlavy, výsuvnej opierky chrbta a sedadla umožňuje prispôsobenie sa rastu dieťaťa a zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť v každej fáze jeho vývoja.

Špičková bezpečnosť – technológia Cartesio i-Size poskytuje vášmu dieťaťu jednoducho úplnú bezpečnosť.

Jednoduchá a bezpečná inštalácia – uchytenie Isofix výrazne znižuje riziko nesprávnej inštalácie do vozidla.

Systém bočnej ochrany hlavy – Cartesio je vybavená technológiou Side Protection System, s EPP vložkami v celej konštrukcii, pre zvýšenie absorpcie energie v prípade bočného nárazu.

Bezpečná vo všetkých fázach rastu – Cartesio sa prispôsobuje rastu dieťaťa ako do výšky (do 7 pozícií), tak do šírky, vždy ponúka maximálnu bezpečnosť pri cestách autom.

Sklopné sedadlo – k&nastaveniu sklopného sedadla potrebujete iba jednu ruku a môžete si vybrať medzi 4 polohami, ktoré vášmu dieťaťu zaručia pohodlnú a odpočinkovú cestu. Veľkorysé rozmery a uhol náklonu zaručia dieťaťu ideálne držanie tela.

Mäkké a priedušné sedadlo
Mäkké a obopínajúce polstrovanie umožňuje pohodlné sedenie, zadná časť operadla je vyrobená z 3D sieťoviny pre podporu priedušnosti a cirkulácie vzduchu. Zavinovací a naklonený tvar opierky hlavy zabraňuje skĺznutiu hlavy dieťaťa, keď spí.

Snímateľný poťah sa dá prať ručne pri 30 °C.

Technické údaje:

Materiál konštrukcie: polypropylén Materiál poťahu: polyester

Upevnenie: s 3-bodovými bezpečnostnými pásmi a konektormi isofix. Orientácia v aute: Iba v smere jazdy

Vnútorná šírka opierky chrbta: 34 – 38 cm Vnútorná výška opierky chrbta: 56 – 76 cm Šírka sedadla: 29 cm Vonkajšie rozmery: 44 x 63 – 84 x 47 cm (šírka x výška x hĺbka) Celková hmotnosť: 7,7 kg Cartesio i-Size je schválené podľa európskeho nariadenia ECE R129/03.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie