Zavolajte nám 0915 440 054

Inglesina Aptica XT 4v1 set Cab Sequoia Green 2022
Novinka

Inglesina Aptica XT 4v1 set Cab Sequoia Green 2022

1 049,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Nová Inglesina Aptica XT má nosnosť až do 22 kg

Dodanie 5-7 pracovných dní.

 

Na objednávku

Katalógové číslo: AAE73P0SQG
Značka: Inglesina
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Aptica XT:

Robustný s nastaviteľným odpružením, dokonale pohodlný pre dieťa, jednoduché použitie pre rodičov.
Kto by sa nechcel nechať rozmaznávať? Modelom Aptica XT sa dostáva koncept od Inglesiny na novú úroveň. Pohodlie a ochrana bábätká sú zaistené mimoriadne priestrannou, pevnou a dokonale vybavenou hlbokou vaničkou a navyše dokonale odpruženým podvozkom vybaveným patentovanou technológiou individuálne nastaviteľného odpruženia.

Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojením na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológia z nemocnice v Bologni. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia unikátnej vložkyWelcome Padt, tvoriacu súčasť hlbokej vaničky a nový robustný podvozok Aptica XT, zvládajúci rozpadajúce sa chodníky našich miest i poľné alebo lesné cesty.

Aptica XT System Quattro sa skladá z: hlbokej vaničky, matraca, Welcome Padt, stojana Stand UpTM, autosedačky CAB R44 / 04 alebo autosedačky Darwin R129, športové sedačky, nánožníka, košíka, držiaku pohárika a nového podvozku Aptica XT.

Nový rozmer pohodlia aj ochrany
Pre Aptica XT vyvinula Inglesina uplne nové kolesá. Sú väčšie (215 mm predné kolesá a 290 mm zadné kolesá). Majú špeciálny tvar, ktorý prispieva k pohlcovaniu drobných rázu od nerovností cesty. Vlastné obruče kolies sú tvorené vonkajšou tvrdou gumou, zaisťujúcou dlhú životnosť kolies, a dvojvrstvovú výplňou z penového polyuretánu, ktorá rovnako ako sofistikovaný tvar kolies pohlcuje nárázy a vibrácie od nerovností povrchu cesty. Jazda je potom príjemnejšia pre dieťa i pre rodičov, ktorým sa do rukoväte kočíka prenáša oveľa menej vibrácií.

Patentované nezávisle nastaviteľné odpruženie každého kolesa.
Preto vyvinula Inglesina nastaviteľné odpruženie. Pre bábätko vážiace 4-5 kg ​​si odpruženie prepnite na soft, a neskôr, až už z neho bude batoľa vážiacie 12 kg, odpruženie prepnite na hard. Okrem možnosti nastavenia tuhosti odpruženia, zväčšila Inglesina jeho zdvih. Takže Aptica XT Lepšie prekonáva aj väčšie nerovnosti cesty.

Dajte svojmu pokladu priestor
Hlboká vanička nie je len dopravný prostriedok. V detskom kočíku bude vaše dieťa tráviť veľa hodín prvých mesiacov života. Preto sme navrhli perfektné prostredie, ktoré je dokáže privítať v pohodlí a bezpečí, ktoré potrebuje.

Podporte jeho rozvoj a správne držanie tela
Akonáhle sa narodí, je vaše dieťa krehké a bezmocné, opustí bezpečie vášho bruška a musí čeliť vonkajšiemu svetu. Všetko, čo za neho doteraz robila mamička, musí po narodení zvládnuť samo. Pomôžte mu cítiť sa v pokoji a bezpečne, rozvíjať sa, a pritom udržiavať správne držanie tela, tým istým mu doprajete hlbokú vaničku vybavenú matraci Welcome Pad TM.

Cestujte s ním bezpečne
Pre každú jazdu autom, dokonca aj najkratšie, vždy ochráni vaše dieťa v autosedačke. Vyberte si z dvoch možností. Lacnejšie a pritom veľmi bezpečná a priestranná autosedačka CAB, schválená podľa ECE R44 / 04 alebo o Darwin, schválený podľa najnovšej normy R-129 i-Size a preverený nezávislým testom ADAC 5/2019 s výsledkom DOBRÁ 2,0.

Prečo ho prebudiť?
Ak zaspí na prechádzke v kočíku, nebudete ho budiť po návrate domov. Bude to dobre pre neho i pre vás. Vďaka stojanu Stand Up možno hlbokú vaničku umiestniť pohodlne a hygienicky vnútri domu a môže sa z nej dokonca stať skutočná postieľka pre noc. A pritom sa môže nachádzať hneď vedľa vašej postele.

Športový kočík:

pohodlný a praktický
Akonáhle je dieťa väčšie, zaistí jeho prepravu športový kočík vybavený všetkým pohodlím pre dieťa i rodičia.

Aptica XT ponúka priestornú sedačku s pevnou konštrukciou s bočným vedením. Tá je vybavená prvkami pre ventiláciu a ochranu pred slniečkom a prehriatím. Dlhá nastaviteľná opierka chrbta potom umožňuje použitie od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Podvozok:

Je neuveriteľne praktický! Rozkladá sa a skladá jednou rukou, stojí samostatne, keď je zložený, a rukoväť sa pritom nedotýka zeme, takže ruky neprichádzajú do kontaktu s nečistotami.

 

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie