Zavolajte nám 0915 440 054

ERGOBABY | ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5 – Silver Waves
Novinka

ERGOBABY | ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5 – Silver Waves

24,99 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Spánok je kľúč – sladké sny pre vás aj vaše dieťatko.

Mäkké, ergonomické, ľahké.

Dodanie 7-10 pracovných dní.

Na objednávku

Katalógové číslo: SWASLVWAVE
Kategórie: Zavinovačky
Značka: Ergobaby
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Spánok je kľúč – sladké sny pre vás aj vaše dieťatko.
Mäkké, ergonomické, ľahké.Prvé dni života vášho dieťatka patria medzi jedno z najvzácnejších citových dojmov vášho života. Vaše dieťatko práve opustilo bezpečia mamičkinho bruška a vstúpilo do nového sveta. Zavinovačka Ergobaby je tým najútulnejším miestom na oddych ak práve dieťatko nedojčíte, alebo vám situácia nedovolí upokojovať ho v náručí.
Má inovatívny ergonomický dizajn, ktorý v sebe kombinuje niekoľko jedinečných vlastností a zaisťuje tak dlhý, bezpečný a pohodlný spánok vášho bábätka. Naše zavinovačka je dokonale jednoduchá a dieťatko dokážete perfektne zavinúť. Je vyrobená z mäkkej priedušnej 100% froté poly-bavlny (zmes polyesteru a bavlny).
Prostredie zavinovačky poskytuje deťom tu správnu klímu, aby im nebolo chladno ani príliš horúco. Bábätká v zavinovačke môžu nosiť dupačky alebo len plienku. Zavinovanie pomáha Vášmu dieťaťu dlhšie a mierumilovne spať. Nové pridané vrecká na ručičky, zdravotný bedrový pás a tiež vak na nožičky poskytujú prístup na prebaľovanie.
Náš inovatívny dizajn uľahčuje zavinovanie vďaka skvelému strihu pomocou 4 jednoduchých krokov.Prečo zavinovanie: Prax zavinovanie detí je používaná už po stáročia v mnohých rôznych kultúrach vďaka výhodám, ktoré prináša. Zavinovanie napodobňuje štruktúru maternice a uľahčuje dieťatku prirodzený príchod do sveta. Novorodenci potrebujú rozsiahlu starostlivosť počas prvých 3 mesiacov života, ktorú im môže poskytnúť zavinovanie – toto obdobie sa zvyčajne označuje ako štvrtý trimester. Zavinovanie pomáha deťom tráviť viac času v tzv. REM spánku, čo sa považuje za nevyhnutné pre mimoriadny vývoj mozgu. Vzhľadom k tomu, že REM spánok je ľahší a ľahšie narušiteľná, zavinovačka pomáha zabrániť dieťaťu pred prebúdzaním. Výskum dokazuje, že keď je dieťa správne zavinuté, deti sú vo väčšom bezpečí a je väčšia pravdepodobnosť, že zostáva spať na chrbte a menej pravdepodobné, že sa chytí voľných prikrývok.
Zavinovačky deti upokojujú, pomáhajú regulovať telesnú teplotu a zabraňujú poškriabaniu bábätka.Vlastnosti:
• Ergonomický dizajn umožňuje prirodzený pohyb bedier a nôh dieťaťa podľa odporúčaní Medzinárodného inštitútu – patentovaná HIP poloha udržuje nohy a boky dieťaťa v správnej ergonomickej polohe – US patenty č. 8943625 a 9119423.
• Zabraňuje poraneniu pri náhlom prebudení (Moro reflex: objímací reflex u novorodencov).
• Ľahké zavinutie dieťaťa pomocou 4 jednoduchých a rýchlych krokov – dokonale sa prispôsobí vášmu dieťatku.
• Zaručuje zdravý spánok, upokojuje novorodenca vďaka miernemu tlaku na bruško.
• Špeciálne vrecká v bočných rohoch slúžia pre ruky dieťatka a napomáhajú simulovať fetálnej obdobia s ručičkami v pozícii \“na srdci\“.
• Vak na nožičky uľahčuje prístup na prebaľovanie a umožňuje položiť dieťatko do lehátka.
• Dieťatko má nožičky v správnej, ergonomickej polohe (abdukčno flekčná poloha).
• Je vyrobená z mäkkej, priedušnej a pružnej 100 % froté bavlny – napomáha regulovať teplotu tela bábätka pre jeho maximálne pohodlie.
• Kvalitný suchý zips – najmäkší a najtichší na trhu.
• Veľkosť: UNI – jedna veľkosť pre dojčatá – 48-61cm, 2,7 kg – 6,8 kg.
• Možnosť prať v práčke na šetrný cyklus s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám na čo najnižšiu teplotu.

 

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie