...
Dr. Brown’s Fľaša + cumeľ Preemie pre predčasne narodené deti 15ml
Novinka

Dr. Brown’s Fľaša + cumeľ Preemie pre predčasne narodené deti 15ml

7,20 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Tento fľaškový systém ponúka dieťatku najmenšiu dávku kŕmenia .

Na objednávku.

Na objednávku

Katalógové číslo: 072239310977
Značka: DR.Browns
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Pred prvým použitím: Manipulujte s fľašou vždy s čistými rukami a na čistom povrchu. Pred použitím umyte všetky časti. Pred prvým použitím sa odporúča silikónový cumlík/náustok sterilizovať ponorením do vriacej vody na 5 minút. Uistite sa, že dierka cumlíka/náustka je čistá. Nechajte vychladnúť, vytlačte vodu zachytenú v cumlíku. Bežne umývajte v horúcej vode s použitím saponátu, dôkladne opláchnite, nechajte riadne vysušiť. Pri použití umývačky riadu umiestnite cumlík do vrchnej časti.

Pred každým použitím: Otestujte pevnosť cumlíka/náustka zatiahnutím za jeho koniec do všetkých strán. Cumlík vymeňte ihneď, ak vykazuje akékoľvek známky opotrebovania, napr. praskliny alebo zmeny tvaru, špeciálne vtedy, ak dieťatku rastú zuby. Drobné časti môžu byť vdýchnuté a spôsobiť vážny úraz. Umyte pred každým použitím. Cumlík /náustok musí byť čistý a priechodný.

Tento fľaškový systém ponúka dieťatku najmenšiu dávku kŕmenia vo forme spoľahlivého spôsobu dávkovania tekutiny. Fľaška disponuje čitateľnou ryskou s objemom od 1ml – 15ml, aby bolo možné presne odmerať aj malé množstvo kolostra, materského alebo dojčenského mlieka. Dr. Brown´s First Feeder je výborná voľba pre predčasne narodené deti alebo pre novorodencov, u ktorých dojčenie matkou nie je dočasne alebo vôbec možné. BPA free, Latex free. Vhodné na sterilizáciu v parných mikrovlnných vreckách.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie