Zavolajte nám 0915 440 054

Detský matrac Technic Plus Andy 60x120x14cm pamäť.pena
Novinka

Detský matrac Technic Plus Andy 60x120x14cm pamäť.pena

183,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Dodanie 5-7 pracovných dní.Španielsky výrobca.

Na objednávku

Katalógové číslo: MBM66202
Kategórie: Detské matrace
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Unikátny matrac pre postieľky 120 x 60 cm vybavený systémom Nucol® a pamäťovou penou, vysoký 14 cm, so zvýšenou bezpečnosťou zaistenou vnútorným rámom. Od najväčšieho výrobcu matracov v Španielsku. Aj poťah sa líši podľa strany, na ktorú je matrac otočený. Materiál poťahu je z Tencelu, extra mäkkej tkaniny, ideálnej pre jemnú detskú pokožku. Schne rýchlejšie než iné textílie. Z druhej strany je tvorený 3D sieťou. Hrúbka 14 cm. Dve obdobia použitia. Prvé 0 – 8 kg: mäkká strana. Znižuje riziko plagiocefalie. Druhé + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnu tvorbu kostí.

Dr. Eduard Estivill je považovaný za jedného z najznámejších expertov na detský spánok v Španielsku. Je autorom viac ako 200 článkov o poruchách spánku v národných i medzinárodných vedeckých publikáciách. Okrem toho napísal viac ako tucet kníh o spánku a zdravom životnom štýle, vrátane bestselleru Duérmete niño (Detská nespavosť). Jeho prestížna klinika Clínica del Sueño certifikovala Systém Nucol® prostredníctvom štúdie, ktorá dokazuje, že tento systém pomáha deťom lepšie spať.

 

icon-innogel   Pamäťová pena Innogel®chladnejšia ako bežná pamäťová pena. Gélové častice oneskorujú absorpciu tepla, upokojujú dieťa a zabezpečujú nepretržitý spánok.

icon-nucol   Systém Nucol®Vysoká úroveň priedušnosti a prispôsobivosti. Váha dieťaťa je rozložená rovnomerne.

icon-frame  VNÚTORNÝ BEZPEČNOSTNÝ RÁM Udržuje dieťa v strede matraca a zabraňuje tomu, aby sa zachytilo medzi bokmi postieľky a matracov.

icon-aquapur   HR Aquapur®studená pena, mäkká a pohodlná na dotyk. Štruktúra s otvorenými bunkami zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

icon-zipp   SNÍMATEĽNÝ POŤAH Zips spĺňa normu UNE EN 71.3: 96 (európska norma): jazdec zipsu zostáva vo vrecku, ktorý bráni tomu, aby sa dieťa zranilo.

icon-praci   Poťah je možné prať v súlade s pokynmi na štítku.

icon-inpotah   VNÚTORNÝ POŤAH  Priedušný, elastický a bezpečný vnútorný poťah, ktorý zabraňuje kontaktu dieťaťa s jadrom matraca.

Údržba: matrac vetrajte, pre odstránenie prachu vysávajte, snímateľný poťah sa môže prať v práčke na 40 °C.

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie