Zavolajte nám 0915 440 054

BABYONO Podložka vodná na hranie 66×50 cm, 3m+
Novinka

BABYONO Podložka vodná na hranie 66×50 cm, 3m+

8,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 5901435414446
Katalógové číslo: AGXL-827-BO
Značka: BABYONO
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Senzorická vodná podložka poskytuje Vášmu dieťatku skvelú zábavu a efektívne cvičenie. Vaše dieťatko môže meniť jej polohu a vidieť farebné tvary pohybujúce sa vo vode. Vďaka tomu sa môže naučiť udržiavať rovnováhu a precvičovať pohyb. Pred hrou môžete podložku ľahko naplniť vzduchom a vodou, ako aj vyprázdniť a zrolovať, keď sa hra skončí.
Výrobok ponúka ďalšiu výhodu – je to výborná pomoc pri bolesti bruška. Stačí, ak doň nalejete teplú vodu a položíte dieťatko na podložku. Pre detičky od 3 mesiacov.

Vlastnosti:

Koordinácia a motorické zručnosti
Nafukovacia, vodou plniteľná podložka je pre Vaše dieťatko ako telocvičňa. Voľná zábava na podložke rozvíja motorické schopnosti a koordináciu. Dieťatko si môže trénovať svaly nožičiek, ručičiek, bruška a chrbátika a zároveň zlepšovať svoje schopnosti udržiavať rovnováhu.

Rozvoj predstavivosti
Vďaka interaktívnym prvkom môže vodná podložka pre bábätká rozvíjať videnie a priestorové funkcie, ako aj kreativitu. Nafukovacia vodná podložka môže slúžiť ako loď, ostrov alebo pláž – jediným obmedzením je predstavivosť dieťatka a rodiča.

Rozvoj prostredníctvom zábavy
Rozvíjanie zmyslov dieťatka je jednou z hlavných funkcií podložky. Živé farby a výrazné tvary upútajú pozornosť a stimulujú zrak, zatiaľ čo tečúce zvieratká rozvíjajú hmat dieťatka.

Vysoká kvalita
Nafukovacia vodná podložka je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý neobsahuje žiadne toxické zložky. Vďaka tomu je trvanlivá, odolná a tesná, pričom je pre Vaše dieťatko bezpečná.

Technické vlastnosti

Materiál: PVC
Hmotnosť: 20 g
Rozmery: 66×50 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,27 kg
Rozmery 15,50 × 5,00 × 14,50 cm

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie