...
Tiny Twinkle Podbradník Kaffle, 3 ks – Painted Peony

Tiny Twinkle Podbradník Kaffle, 3 ks – Painted Peony

15,50 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Táto sada obsahuje jeden podbradník s mäkkou obrubou, ktorá zachytí mlieko a dva podbradníky určené na prvé lyžičky jedla.

Tieto podbradníky absorbujú a odpudzujú vodu bez toho, aby presiakli! Naša luxusná, hodvábne jemná tkanina Kaffle obklopuje nielen absorpčnú flisovú, ale aj nepremokavú vnútornú vrstvu. Rozliate tekutiny sa zachytia, a tým sa zabráni tomu, aby sa dostali na oblečenie alebo k dieťaťu!

Podbradník zachytávajúci mlieko má priliehavý fleecový výstrih, ktorý zachytí kvapky a rozliate tekutiny. Všetky podbradníky majú mäkké suché zipsy, ktoré nepoškriabu, dieťa ani sa nezachytávajú pri praní.

Bočné zapínanie na ramene odolné voči ťahaniu udrží podbradník zapnutý vždy, keď potrebujete, a naopak jeho odstránenie je pre deti mimoriadne jednoduché a bezbolestné – už žiadne zachytávanie vláskov!

Na sklade

EAN : 810027531018
Katalógové číslo : BHXL-8869
Značka: TINY TWINKLE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Čo je Kaffle®?

Naša dvojzmesová tkanina Kaffle® je tradičná kórejská látka so vzorom argyle-žakár, ktorá je neuveriteľne mäkká a jemná k detskej pokožke. Materiál Kaffle sa výborne perie a používaním sa stáva mäkším! Tkanina Kaffle je vyrobená z 50 % z bavlny a z 50 % z umelého hodvábu, je priedušná, ľahká a odolná. Vďaka zmesi hodvábu a bavlny je jej povrch hodvábny a lesklý.

Čo je to rayon?

Rayon je priemyselne vyrábané vlákno, ktoré sa získava z prírodných surovín na báze celulózy, ako je drevovláknina, a na dotyk pripomína hodváb. Vďaka kombinácii rayonu (umelého hodvábu) a bavlny vykazuje naša charakteristická textília Kaffle výhody oboch vlákien – priedušnosť, mäkkosť, hodvábnosť, savosť a odolnosť.

Kaffle® je prísne testovaná z hľadiska bezpečnosti a má certifikát OEKO-TEX Standard 100. Kaffle vyniká bezkonkurenčným pohodlím a zároveň svojou funkčnosťou a dôveryhodnou bezpečnosťou. Táto jedinečná tkanina sa používa už po generácie, odoláva skúške času a je nevyhnutnou výbavou každého rodiča.

„Kaffle, lepšia ako mušelín!“

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie