Zavolajte nám 0915 440 054

Peg Pérego jedál.stolička Siesta Follow Me Ice+hrazdička zdarma
Novinka

Peg Pérego jedál.stolička Siesta Follow Me Ice+hrazdička zdarma

237,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Nová jedálenská stolička Siesta Follow Me je multifunkčným pomocníkom do vášho domova. Stolička je vhodná pre deti od narodenia až do 3 rokov. Počas prvých mesiacov života vášho dieťaťa možno Siesta Follow Me používať ako ležadlo, ktoré vášmu novorodenci poskytne toľko potrebné pohodlie a bezpečie. Od 6 mesiacov poslúži ako stolička pre praktické kŕmenie dieťaťa. Neskôr možno zložiť predný pultík a nechať dieťa jesť priamo pri stole s celou rodinou.

 

Dodanie 5-7 pracovných dní.

Na objednávku

Katalógové číslo: IH03000000BL73
Značka: Peg Pérego
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Siesta Follow Me Nová jedálenská stolička Siesta Follow Me je multifunkčným pomocníkom do vášho domova. Stolička je vhodná pre deti od narodenia až do 3 rokov.

Počas prvých mesiacov života vášho dieťaťa možno Siesta Follow Me používať ako ležadlo, ktoré vášmu novorodenci poskytne toľko potrebné pohodlie a bezpečie. Od 6 mesiacov poslúži ako stolička pre praktické kŕmenie dieťaťa. Neskôr možno zložiť predný pultík a nechať dieťa jesť priamo pri stole s celou rodinou.

Vďaka 4 kolieskam a dômyselnom brzdovému systému STOP & GO možno Siesta FollowMe ľahko presunúť napr. Do inej miestnosti.

Stolička sa ľahko rozkladá a skladá, po zložení je kompaktný a stojí úplne samostatne. Výškovo je nastaviteľná do 9 rôznych polôh. Opierku chrbta je možné nastaviť do 5 polôh a opierku nôh do 3 polôh. Predná dvojitý pultík je polohovateľný a odnímateľný.

Naspodku je vybavený bezpečnostnou prepážkou, ktorá zabraňuje vykĺznutiu dieťaťa a jeho horná časť s držiakom na fľašu možno umývať v umývačke riadu vlastnosti: – podľa novej normy EN 14988: 2017 – 4 kolieska s brzdovým bezpečnostným systémom – opierka chrbta nastaviteľná do 5 polôh – 9 rôznych výškových nastavení – nožný opierka nastaviteľná do 3 polôh – dvojitý odnímateľný pultík s bezpečnostnou prepážkou – 5bodové bezpečnostné pásy – praktická pogumovaná sieťka na zadnej strane

Rozmery: zostavená:

60 x 104,5 x 77,5 cm (š x v x h)

zložená: 60 x 86 x 30 cm (š x v x h)

Váha: 10,5 kg

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie