...
OUATE OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ ORGANICKÉ ČISTIACE VANKÚŠIKY

OUATE OPAKOVANE POUŽITEĽNÉ ORGANICKÉ ČISTIACE VANKÚŠIKY

27,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Balenie 7 ekologických bavlnených tampónov, vhodné pre všetky vekové kategórie.

Na sklade

EAN : 3760315381214
Katalógové číslo : MSXL-2011021
Značka: OUATE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Pri čistení pokožky tváre naučme spoločne deti, ako chrániť našu planétu. Pomocou opakovane použiteľných vankúšikov OUATE na princípe zero waste znižujeme produkciu odpadu, uhlíkovú stopu a pomáhame tak našej planéte. Zamiluje si ich celá rodina!

Mikrofleesové tampóny OUATE poskytujú neporovnateľnú jemnosť detskej pokožke na každodenné a opakované použitie. Odporúčame pre citlivú detskú pokožku. Tkaniny a priadze s certifikátom OEKO-TEX®.
Certifikovaný zaručený francúzsky pôvod.

Vzhľadom na to, že deti sa radi zabávajú, no zároveň sa radi učia nové veci, v OUATE sme vyvinuli prirodzené a voňavé produkty prispôsobené krehučkej detskej pokožke. Deti takto môžu už od mala nadobúdať schopnosti starostlivosti o pokožku, ktorá je  v staršom veku taká dôležitá J.

S OUATE si bude Vaše dieťatko každým dňom budovať železné návyky starostlivosti o pokožku : čistiť a hydratovať! Produkty sú vyrábané bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúra prechádza pediatrickou , oftalmologickou a dermatologickou kontrolou . Všetky produkty sú vegan eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Návod na použitie:

Naneste micelárnu vodu Moje jemné čistítko na vankúšik. Po každom použití vložte vankúšik do pracej sieťky a vyperte v práčke od 30°C do 60°C. Môžete tak urobiť až 300-krát s každým vankúšikom! Môžete prať spolu so zvyškom bielizne.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie