...
OUATE MOJA ROZTOMILÁ PLEŤOVÁ RUTINA, ROZTOMILÝ KRÉM 50 ML + ČISTÍTKO 150 ML, 7 – 8 ROKOV, DIEVČA

OUATE MOJA ROZTOMILÁ PLEŤOVÁ RUTINA, ROZTOMILÝ KRÉM 50 ML + ČISTÍTKO 150 ML, 7 – 8 ROKOV, DIEVČA

35,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Základná sada starostlivosti o pleť pre dievčatá vo veku od 7 - 8 rokov

Na sklade

EAN : 3760315380453
Katalógové číslo : MSXL-1502020
Značka: OUATE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Táto základná hravá súprava starostlivosti o pleť, ideálna ako darček pre dievčatá od 7 do 8 rokov, obsahuje základné prípravky OUATE na čistenie, hydratáciu a ochranu jemnej pokožky ich tváre.

Balenie obsahuje:
1x Moje jemné čistítko, 150 ml – čistiaca micelárna voda, ktorá nádherne vonia. Jej receptúra čistí a upokojuje jemnú pokožku tváre detí od 4 do 11 rokov.
1x Môj roztomilý krém, 50 ml –  ultraľahký gélový pleťový krém pre dievčatá od 7 – 8 rokov, 50 ml

Vzhľadom na to, že deti sa radi zabávajú, no zároveň sa radi učia nové veci, v OUATE sme vyvinuli prirodzené a voňavé produkty prispôsobené krehučkej detskej pokožke. Deti takto môžu už od mala nadobúdať schopnosti starostlivosti o pokožku, ktorá je  v staršom veku taká dôležitá.

S OUATE si bude Vaše dieťatko každým dňom budovať železné návyky starostlivosti o pokožku : čistiť a hydratovať! Produkty sú vyrábané bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúra prechádza pediatrickou , oftalmologickou a dermatologickou kontrolou . Všetky produkty sú vegan eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Postup aplikácie:
Po vyčistení tváre pomocou Môjho jemného čistítka aplikujte Môj roztomilý krém, aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pleť.