Zavolajte nám 0915 440 054

OUATE MOJA ČISTIACA ŠĽAHAČKA, 250 ML, UNISEX
Novinka

OUATE MOJA ČISTIACA ŠĽAHAČKA, 250 ML, UNISEX

14,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Jemná čistiaca pena na telo, tvár a vlasy, vhodná pre deti od 4 do 11 rokov.

Na sklade

EAN: 3770012016074
Katalógové číslo: MSXL-1202018
Značka: OUATE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Nádherne našľahaná čistiaca pena si okamžite získa Vaše dieťa! Neštípe v očiach , čistí, zvlhčuje pokožku , chráni vlásky a dodáva im lesk.

Vzhľadom na to, že deti sa radi zabávajú, no zároveň sa radi učia nové veci, v OUATE sme vyvinuli prirodzené a voňavé produkty prispôsobené krehučkej detskej pokožke. Deti takto môžu už od mala nadobúdať schopnosti starostlivosti o pokožku, ktorá je  v staršom veku taká dôležitá J.

S OUATE si bude Vaše dieťatko každým dňom budovať železné návyky starostlivosti o pokožku : čistiť a hydratovať! Produkty sú vyrábané bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúra prechádza pediatrickou , oftalmologickou a dermatologickou kontrolou . Všetky produkty sú vegan eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Postup aplikácie:
Pred aplikáciou dobre pretrepte, obráťte hore nohami a vytlačte primerané množstvo peny do dlane. Naneste čistiacu penu na pokožku a vlasy. Dôkladne opláchnite .

 

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie