...
OUATE MÔJ UMELECKÝ PARFÉM, 2 X 15 ML, UNISEX

OUATE MÔJ UMELECKÝ PARFÉM, 2 X 15 ML, UNISEX

35,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Prvý štýlový gélový detský parfém s hravým aplikátorom v tvare pera, pre deti od 4-11 rokov.

Na sklade

EAN : 3760315381078
Katalógové číslo : MSXL-1010021
Značka: OUATE
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

V živote dieťaťa je prvý parfém vždy nezabudnuteľný. Je upokojujúci a v mysli detí zanecháva nepostrehnuteľný, no zásadný zmyslový odtlačok , ktorého vôňu si bude pamätať navždy .

Veselá a hravá vôňa, v ktorej nájdete tóny hrušky, prepletené so sladkosťou vanilky, kokosu a pižma.

Jedno kliknutie dodá tú správnu dávku. A pretože v OUATE chceme vždy zostať hraví, aplikátorom je štetec, ktorý odhalí arómy nášho parfému!

Vzhľadom na to, že deti sa radi zabávajú, no zároveň sa radi učia nové veci, v OUATE sme vyvinuli prirodzené a voňavé produkty prispôsobené krehučkej detskej pokožke. Deti takto môžu už od mala nadobúdať schopnosti starostlivosti o pokožku, ktorá je  v staršom veku taká dôležitá.

S OUATE si bude Vaše dieťatko každým dňom budovať železné návyky starostlivosti o pokožku : čistiť a hydratovať! Produkty sú vyrábané bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúra prechádza pediatrickou , oftalmologickou a dermatologickou kontrolou . Všetky produkty sú vegan eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.

Postup aplikácie:
Odskrutkujte žltý uzáver náplne. Vložte kazetku do aplikátora a prišróbujte ju. Otvorte kryt aplikátora. Zatlačte na spodnú časť náplne, kým nezískate kvapku voňavého gélu. Naneste štetcom.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie