...
OB Designs Hryzačka, Turmeric

OB Designs Hryzačka, Turmeric

13,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Ekologická drevená hryzačka pre deti je vyrobená z bukového dreva získaného udržateľným spôsobom a tiež z potravinárskeho silikónu.

Je to skvelá voľba v porovnaní s bežnými detskými hryzačkami, pretože táto kombinovaná hryzačka je ekologická, netoxická a neobsahuje škodlivé olovo, kovy, BPA, chemikálie ani ftaláty.

Silikón je skvelý senzorický materiál, je mäkký a jemný na boľavé ďasná pri prerezávaní prvých zúbkov. Bukové drevo je prirodzene antibakteriálne, vďaka čomu je hryzačka pre dieťatko bezpečná.

Na sklade

EAN : 9343595003416
Katalógové číslo : BHXL-8739
Značka: O.B. Designs
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

PODROBNOSTI A ŠPECIFIKÁCIE:

  • Vhodné pre deti od 3 mesiacov+
  • Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu a bukového dreva získaného udržateľným spôsobom
  • Vyrobené výrobcom auditovaným spoločnosťou Sedex
  • Dĺžka: cca 20 cm

STAROSTLIVOSŤ A ÚDRŽBA:

V prípade potreby ju otrite vlhkou handričkou. Neponárajte do vody ani nepoužívajte čistiace prostriedky. Nesterilizujte, nevyvárajte ani nevkladajte do umývačky riadu. Po čistení nechajte uschnúť na vzduchu, skladujte na čistom a suchom mieste. Po 3 – 6 mesiacoch používania hryzačku zlikvidujte.

BEZPEČNOSŤ:

Výrobky spoločnosti O. B. Designs sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, avšak pri nesprávnom používaní a poničení môže hroziť nebezpečenstvo udusenia. Pred každým použitím ich skontrolujte a pri prvých známkach opotrebenia ich vyhoďte. Výrobky nijako neupravujte a vždy ich používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pred prvým použitím hryzačku opláchnite teplou vodou. Tento výrobok bol nezávisle testovaný. Spĺňa povinné bezpečnostné normy AS/NZS 8124 a USA ASTM pre hračky určené deťom mladším ako 36 mesiacov.

Vyrobené v Číne. Navrhnuté v Byron Bay v Austrálii.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie