...
NUK Fľaša dojčenská For Nature na učenie s kontrolou teploty, zelená 150 ml
Novinka

NUK Fľaša dojčenská For Nature na učenie s kontrolou teploty, zelená 150 ml

11,59 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 4008600420675
Katalógové číslo: AGXL-10743073zel
Značka: NUK
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Fľaštička na učenie NUK for Nature, vyrobená z udržateľných materiálov, extra široký a mäkký silikónový náustok, s kontrolou teploty, netečúca, od 6 mesiacov, 150 ml, neobsahuje BPA, 1 kus.

– Vyrobené z viac ako 90 % udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie)
– Od surovín až po výrobu s využitím zelenej elektriny, šetrnej ku klíme s minimálnou uhlíkovou stopou
– Extra široký a mäkký silikónový náustok zaručuje prirodzený pocit pitia hneď od začiatku
– Mäkké ergonomické držadlá pre malé rúčky
– Netečúce, neobsahuje BPA, objem 150 ml, s patentovaným indikátorom teploty NUK, balené výhradne v papieri s certifikáciou FSC

Fľaštička na učenie NUK for Nature s kontrolou teploty – učíme sa piť udržateľne.
Pretože udržateľnosť je prirodzene lepšia voľba. Preto je fľaštička na učenie NUK for Nature vyrobená z viac ako 90 % udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie). Všetky výrobky z radu NUK for Nature sú balené do papiera s certifikáciou FSC, ktorý je možné jednoducho vyhodiť do triedeného odpadu. A aby bola uhlíková stopa ešte menšia, sú všetky procesy od využitia surovín až po výrobu s využitím elektriny z obnoviteľných zdrojov optimalizované tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Prechod z fľaštičky na samostatné pitie by mal byť úplne prirodzený. Preto je náustok fľaštičky na učenie NUK for Nature obzvlášť mäkké a má širokú oporu pre pery. Samozrejmosťou je aj jeho tesnosť. Okrem toho je k dispozícii inovatívny indikátor teploty NUK, ktorého farba sa zmení z modrej na bielu, pokiaľ je obsah fľaštičky príliš horúci. Tekutina by mala mať ideálne telesnú teplotu (37 °C = stredne modrý odtieň). Vďaka tomu je učenie sa piť ešte pohodlnejšie.

Dôležité: Kontrola teploty NUK je určená pre dodatočnú kontrolu. Preto je potrebné teplotu pred kŕmením skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, nakvapkajte niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútornú stranu zápästia.

Z týchto a mnohých ďalších dôvodov je fľaštička na učenie NUK for Nature mamičkami odporúčaná pre ľahký prechod k samostatnému pitiu a je tiež obľúbená u rodičov, ktorí dbajú na ochranu klímy.
NUK for Nature. Udržateľná fľaštička na učenie.
Tieto udržateľné materiály sú vyrobené zo 100% prírodných surovín. V súlade s prístupom hmotnostnej bilancie a certifikované spoločnosťou ISCC PLUS (plasty) a systémom REDcert2 (silikón).
Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2018.

Fľaštička na učenie NUK sú v súlade s európskou normou EN14350.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,15 kg
Rozmery 7,50 × 11,10 × 17,50 cm

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie