...
NUK Cumlík Space, silikón, V2, 6-18m tučniak

NUK Cumlík Space, silikón, V2, 6-18m tučniak

5,99 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN : 4008600351474
Katalógové číslo : AGXL-10736516tuc
Značka: NUK
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

NUK Space silikónový, 6 – 18 mesiacov, 1 kus v balenie.

Vlastnosti:

– vylepšený originálny tvar cumlíka NUK – pripomína tvar matkinej bradavky pri dojčení, vďaka čomu perfektne vyhovuje detským ústam pri cicaní

– extra veľké ventilačné otvory pre maximálnu cirkuláciu vzduchu, pokožka bábätka tak môže dýchať – perfektné pre citlivú detskú pokožku

– tenší a užší náustok redukuje tlak na čeľusť a zúbky

– odolná, znovu použiteľná cestovná škatuľka

– 6 – 18 mesiacov, BPA free, 1 kus v balenie

Nový cumlík NUK Space silikónový: pre veľmi citlivú pokožku bábätka

Naši najmladší majú od začiatku vlastnú hlavu a tiež úplne odlišné fyzické vlastnosti. Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. NUK vynašiel nový cumlík NUK Space, aby chránil detskú pokožku tým najlepším možným spôsobom a potomkom poskytol maximálne pohodlie v každej situácii. Cumlík zaujme splošteným a úzkym náustkom, ktorý poskytuje dostatočný priestor pre prirodzené sacie pohyby. Cumlík NUK Space perfektne vyhovuje detským ústam pri cicaní. Viac než 95 % bábätiek prijme cumlík NUK bez problémov. Cumlík NUK Space má okrem toho extra veľké otvory pre ventiláciu, ktoré sa postarajú o maximálnu cirkuláciu vzduchu a jemnej detskej pokožke umožňujú dýchať. Z tohto dôvodu by 99 % mamičiek odporučilo cumlík NUK Space pre bábätká s citlivou pokožkou.

Model NUK je dostupný v rôznych dizajnoch. Roztomilé 3D zvieracie motívy v škatuľke, ktorá šetrí miesto a dá sa použiť aj na cestách. Pribaľte cumlík NUK Space do kabelky alebo tašky na plienky a majte ho vždy poruke, keď bude treba. Cestovná škatuľka je vhodná aj na čistenie v mikrovlnnej rúre. Vďaka tomu vám bude cumlík NUK pomocníkom na dlhý čas.

Nezávislý prieskum trhu so 114 mamičkami, Nemecko 2018.

Odporúčané odborníkmi: Cumlíky NUK upokoja ešte lepšie než kedysi

Pretože zdravý vývoj bábätiek je pre nás veľmi dôležitý, chceme, aby každé NUK bábätko malo cumlík, ktorý pôsobí prirodzene a je vhodný pre čeľusť. Vďaka ďalšiemu vývoju originálneho tvaru NUK, ktorý je vhodný pre čeľusť a je v súlade s poslednými lekárskymi objavmi, cumlík NUK upokojí ešte lepšie než kedysi a dojčené deti ho prijímajú veľmi dobre aj vďaka pre nich známemu tvaru. Dojčiace mamičky potvrdili, že NUK cumlíky neovplyvňujú dojčenie.

Cumlíky NUK okrem toho nespôsobujú zlý vývoj zúbkov ani čeľuste. To vďaka úzkemu, sploštenému náustku. Náustok minimalizuje tlak na malé zúbky a čeľusť – čo je dôvod navyše, prečo NUK cumlíky oceňujú a odporúčajú pôrodné asistentky, pediatri a čeľustní ortopédi.

100 % čeľustných ortopédov potvrdzuje, že cumlíky NUK nespôsobujú nesprávny vývoj čeľuste ani zúbkov. 90 % mamičiek odporúča cumlík NUK a 92 % dojčiacich mamičiek potvrdzuje, že cumlíky NUK Space neovplyvňujú dojčenie.

Nezávislý prieskum trhu s 307 mamičkami; Nemecko 2017.

Nezávislý prieskum trhu s 50 pôrodnými asistentkami, 50 pediatrami a 50 čeľustnými ortopédmi; Nemecko 2017.

Multifunkčné balenie

Cumlík NUK Space okrem toho obsahuje aj vlastný domček: praktickú škatuľku. Tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre a cestovanie a skladovanie v čistote a v bezpečí.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,15 kg
Rozmery 15,00 × 8,00 × 20,00 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie