...
MEPAL Súprava lyžičiek detská Mio 2ks Yellow
Novinka

MEPAL Súprava lyžičiek detská Mio 2ks Yellow

6,40 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269993539
Katalógové číslo: AGXL-04151H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Tréningová lyžička pre malé detské ručičky. Krátka rukoväť lyžičky sa ľahko drží. Lyžička sa dobre drží, takže dieťaťu neskĺzava z ruky. S touto lyžičkou sa malé deti ľahko naučia jesť samy.

Vlastnosti:
– extra ľahká
– odolná proti rozbitiu
– ergonomický tvar pre detské ruky
– vyrobená zo zdravotne bezpečného plastu bez obsahu BPA
– možno umývať v umývačke riadu
– opakovane použiteľné na šetrenie prírody

Odporúčané použitie:
Vhodné do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Tanier je možné používať v mikrovlnnej rúre.

Zloženie:
Polypropylén PP – neobsahuje BPA.

Rozmery: 72 x 18 x 156 mm
Hmotnosť: 35 g

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,10 kg
Rozmery 7,20 × 1,80 × 15,60 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie