...
MEPAL Pohárik tréningový detský Mio Kids 360° 300ml Pink
Novinka

MEPAL Pohárik tréningový detský Mio Kids 360° 300ml Pink

13,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269993317
Katalógové číslo: AGXL-04085H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Ľahký detský tréningový pohár vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA perfektne padne do detských rúk. Dômyselné viečko zaisťuje, že sa tekutina nevyleje celá naraz. Deti sa naučia piť, akoby pili zo skutočného pohára. Pohár je odolný proti vytečeniu a pri bežnom používaní sa nerozbije. Ergonomický tvar uľahčuje deťom naučiť sa samostatne piť.

Vlastnosti:
– vyrobené z ľahkého, zdravotne nezávadného plastu bez BPA
– extra ľahký
– dômyselné a nepriepustné viečko
– ergonomický tvar pre ľahké držanie
– možno umývať v umývačke riadu
– opakované použitie šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Fľaša je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Pri skladovaní skladujte fľašu bez viečka, aby mohla vyschnúť. Nie je vhodná do mrazničky ani mikrovlnnej rúry. Môže sa sterilizovať 100 °C horúcou vodou.

Zloženie:
Polypropylén PP, silikón (PCTG, Tritan) – neobsahuje BPA.

Objem: 300 ml
Výška: 19,8 cm
Priemer: 8 cm
Hmotnosť: 120 g

Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,15 kg
Rozmery 8,00 × 8,00 × 19,80 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie