...
MEPAL Miska Bento Cirqula 250+250+500ml Nordic Blue
Novinka

MEPAL Miska Bento Cirqula 250+250+500ml Nordic Blue

19,99 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8720294021759
Katalógové číslo: AGXL-05351H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Okrúhla miska Bento s tromi priehradkami je ideálna na oddelenie potravín. Má objem 250 ml + 250 ml + 500 ml. Slúži na uskladnenie potravín aj ako cestovný box. Veko nádobu dokonale uzatvára a vy si tak môžete bezpečne vziať jedlo do práce, na cesty alebo na piknik. Uchovávajte svoje potraviny čerstvé a chrumkavé. Vďaka krásnym severským farbám môžete jedlo v dóze servírovať priamo na stôl.

Vlastnosti:

– slúži na uchovávanie a skladovanie potravín
– obsahuje 3 oddelené priehradky
– je praktický box na cesty
– 100 % nepriepustné a vzduchotesné veko
– vhodná aj do chladničky, mikrovlnnej rúry a mrazničky
– dokonale stohovateľná
– vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
– opakovane použiteľná a šetrná k životnému prostrediu

Odporúčané použitie:

Vhodné do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame použiť jemný čistiaci prostriedok. Na ohrev jedla v mikrovlnnej rúre môžete použiť bez veka. Vhodná do parnej rúry s teplotou do 110 °C.

Zloženie:
polypropylén (PP), termoplastický elastomér (TPE), BPA free.

Objem: 250 ml + 250 ml + 500 ml
Rozmery: 230 x 230 x 60 mm
Hmotnosť: 285 g

Vyrobené v Holandsku

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,39 kg
Rozmery 23,00 × 23,00 × 6,00 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie