...
MEPAL Lyžičky na kŕmenie detské Mio 2ks Turquoise
Novinka

MEPAL Lyžičky na kŕmenie detské Mio 2ks Turquoise

7,60 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269993409
Katalógové číslo: AGXL-04083H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Sada dlhých detských lyžičiek na prvé kŕmenie. Lyžička má úzku špičku a je plytká, aby sa zmestila do úst dieťaťa. Oceníte praktické balenie, ktoré zaručuje hygienu na cestách.

Vlastnosti:
– lyžička na prvé kŕmenie
– vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA
– ergonomický tvar pre malé detské ústa
– extra ľahké
– praktické a hygienické balenie
– možno umývať v umývačke riadu

Odporúčané použitie:
Lyžičky je možné umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Vhodné do mrazničky a mikrovlnnej rúry.

Zloženie:
Polypropylén PP – bez BPA.

Hmotnosť: 78 g

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,10 kg
Rozmery 6,20 × 2,30 × 20,50 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie