Zavolajte nám 0915 440 054

MEPAL Hrnček tréningový detský Mio 200ml Pink
Novinka

MEPAL Hrnček tréningový detský Mio 200ml Pink

13,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269993218
Katalógové číslo: AGXL-04082H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Ľahký, nepriepustný tréningový hrnček s veľkými rúčkami zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA perfektne padne do detských rúk.
Hrnček je nepriepustný a pri bežnom používaní sa nerozbije. Vďaka dvom nízkoprofilovým výlevkám a veľkým uškám sa deti ľahko naučia samostatne piť.

Vlastnosti:
– pre prvé samostatné pitie
– extra ľahký
– 100 % nepriepustný
– veľké uši na ľahké držanie
– vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
– možno umývať v umývačke riadu
– opakované použitie, šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Hrnček je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Pri skladovaní skladujte hrnček bez viečka, aby mohol vyschnúť. Nie je vhodný do mrazničky ani do mikrovlnnej rúry.

Zloženie:
Polypropylén PP, silikón (PCTG), Tritan – neobsahuje BPA.

Hmotnosť: 120 g
Objem: 200 ml
Výška: 19,8 cm
Priemer: 7,6 cm

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,15 kg
Rozmery 13,50 × 7,60 × 19,80 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie