...
MEPAL Box jedálenský Ellipse 500ml Nordic Pink
Novinka

MEPAL Box jedálenský Ellipse 500ml Nordic Pink

21,20 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269935317
Katalógové číslo: AGXL-04132H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Praktický box na potraviny s dvoma nádobami a nepriepustným vekom do práce, na piknik a na cesty. Veko dokonale uzatvára potraviny a udržiava ich čerstvé a chrumkavé. Dóza bez veka sa dá použiť na ohrievanie jedla v mikrovlnnej rúre a následné servírovanie jedla v dóze.

Box na obed má dve praktické nádoby. Horná priehľadná nádoba má objem 200 ml, čo znamená, že sa do nej zmestí približne 75 gramov müsli alebo ovocia. Objem spodnej nádoby je 500 ml, čo stačí na polievku, rezance alebo jogurt.

Vlastnosti:
– na desiatu, obed, polievku
– 100 % nepriepustné veko
– 2 samostatné nádoby 200 ml + 500 ml
– vhodné aj na ohrievanie jedla v mikrovlnnej rúre
– opakované použitie šetrí prírodu
– vhodné do chladničky a mrazničky

Odporúčané použitie:
Odporúčame umývať box ručne s jemným umývacím prostriedkom. Vhodné do umývačky riadu. Používajte v mikrovlnnej rúre bez priehľadného viečka.

Zloženie:
Polypropylén (PP), PCTG, bez BPA.

Rozmery: 107 x 107 x 151 mm.
Hmotnosť: 268 g

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,27 kg
Rozmery 10,70 × 10,70 × 15,10 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie