Zavolajte nám 0915 440 054

MEPAL Box jedálenský Bento Midi Nordic Green
Novinka

MEPAL Box jedálenský Bento Midi Nordic Green

17,20 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 8711269947693
Katalógové číslo: AGXL-03803H
Značka: MEPAL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Praktický box na obed a desiatu s priehradkami a vidličkou do školy, do práce aj na cesty. Uchováva potraviny čerstvé a chrumkavé. Vysoko odolný obedový box s priehradkami, tesnením a jednoduchým otváraním pomocou bočných klipov. Obedový box má odnímateľný podnos na jednoduché servírovanie. Súčasťou je aj malá vidlička.

Vlastnosti:
– box na obed alebo desiatu
– praktické priehradky a minibox s vekom
– odnímateľný podnos
– vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA
– opakované použitie šetrí prírodu

Odporúčané použitie:
Box je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Krabička nie je vhodná na použitie v mrazničke alebo mikrovlnnej rúre.

Zloženie:
Polypropylén (PP), termoplastický elastomér (TPE), termoplastický kopolymér (ABS), bez BPA.

Rozmery: 185 x 120 x 65 mm
Objem: 900 ml

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci.
Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.
Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť.
Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou.
Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,45 kg
Rozmery 18,50 × 12,00 × 6,50 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie