Zavolajte nám 0915 440 054

Label Label Drevené kocky 50 ks, ružové
Novinka

Label Label Drevené kocky 50 ks, ružové

24,99 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Navrhujte, vytvárajte a stavajte tie najúžasnejšie stavby, tvary, zvieratá… vďaka tejto súprave drevených kociek belgickej značky Label Label!

Drevené kocky Label Label sú vyrobené z kvalitného bukového dreva s certifikátom FSC. Súprava sa skladá z kombinácie prírodných drevených kociek a farebných kociek, ktoré nesú krásne jemné odtiene nanesené pomocou farby na vodnej báze vhodnej pre deti.

Súprava, ktorá sa skladá z 50 drevených blokov rôznych tvarov, farieb, symbolov a vzorov, je uschovaná v praktickom úložnom boxe s uchom. Jednoducho sa skladuje a prenáša. Súčasťou krabice je aj brožúrka s návrhmi na stavanie.

Táto hračka okrem mnohých hodín zábavy napomáha stimulovať predstavivosť, rozvíja fantáziu a jemnú motoriku dieťaťa. Skladanie a stavanie podporuje priestorové vnímanie.

Tip: Táto súprava kociek sa skvelo hodí i ako doplnok k niektorej z ďalších súprav drevených hračiek Label Label. Dokáže premeniť každý nápad na krásny, ucelený príbeh.

Detail produktu:

  • Odporúčaný vek: 18 mesiacov+
  • Zručnosti: Poznávanie tvarov a farieb, Podporuje fantáziu a predstavivosť, Koordinácia očí a rúk, Logické premýšľanie, Podporuje zručnosť počítať a rozvíja jazykové schopnosti.

Na sklade

EAN: 5420067925347
Katalógové číslo: BHXL-9635
Značka: LABEL LABEL
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie