...
Akcia -27%
Novinka

KINDERKRAFT Odrážadlo Runner Nature Coral

28,48 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 5902533917020
Katalógové číslo: AGXL-KRRUNN00CRL0000
Značka: KINDERKRAFT
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Odrážadlo RUNNER je ideálny pre aktívnych malých cyklistov. Je vhodný pre deti od 3 rokov a bude slúžiť dieťaťu do hmotnosti 35 kg. Jeho odolná konštrukcia je v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a riadidlá bicykla sú vybavene poistkou proti otočeniu, vďaka ktorej je riziko pádu eliminované na minimum. RUNNER poskytne každému batoľaťu veľa radosti a zábavy a zároveň pomôže pri nácviku koordinácie a rovnováhy. Keď sa drobec unaví, rodič môže bicykel ľahko prenášať pomocou špeciálnej rukoväte na ráme. Ak chcete, aby sa Vaše dieťa rozvíjalo pri zábave a počas spoločných prechádzok, vyberte si balančný bicykel RUNNER!

Výhody:

Bezpečnosť:
– riadidlá bicykla s rukoväťami z protišmykovej gumy poskytujú bezpečné držanie. Ani v horúčave nebudú ruky dieťaťa skĺzavať z rukoväti bicykla.
– riadidlá máju špeciálnu ochranu (poistka proti otočeniu), ktorá obmedzuje uhol otočenia a zabraňuje prevráteniu dieťaťa. Poskytuje ľahšiu kontrolu nad bicyklom.
– rám bicykla bol vyrobený zo starostlivo dokončeného brezového dreva z udržateľne obhospodarovaných lesov. Rám je hladký a jemne brúsený, nemá drsné ani ostré prvky.
– 12palcové ložiskové kolesá sú vyrobené z peny EVA, tlmiacej nárazy a vyznačujúcej sa vysokou odolnosťou proti oderu. Majú originálny dezén s reliéfnymi vzormi, ktorý zanecháva charakteristickú stopu.
– robustná konštrukcia bola testovaná na bezpečnosť nezávislým laboratóriom Intertek. Bola navrhnutá v súlade s najnovšou normou EN71-1.

Komfort:
– mäkké sedlo nastaviteľné od 37 do 44 cm umožňuje lepšie prispôsobenie bicykla dieťaťu a spôsobí, že sa bicykel bude dať používať dlhšie. Mäkký kryt zabraňuje odieraniam.
– riadidlá bicykla sú vybavené rukoväťami vyrobenými z gumy príjemnej na dotyk, ktoré dodatočne zvyšujú komfort jazdy.
– sedlo je pokryté mäkkým materiálom – výrazne zvyšuje komfort cestovania, najmä v nerovnom teréne.
– rukoväť na prenášanie, ktorá je umiestnená na ráme, umožňuje rodičom pohodlne prenášať bicykel, kedy batoľa bude chcieť spoznávať svet na vlastných nohách.

Funkčnosť:
– balančný bicykl RUNNER rozvíja schopnosť rovnováhy dieťaťa. Jazda na ňom je tiež skvelá zábava.
– odrážalo rozvíja motorické schopnosti dieťata a zlepšuje jeho obojstrannú motorickú koordináciu. Batoľa sa učí udržiavať rovnováhu samo a trávi čas vonku .
– jazda na balančnom bicykli je celkom intuitívna a poskytuje veľa zábavy. Pri jazde na modeli RUNNER sa dieťa nielen učí, ale hlavne má veľa zábavy

Prevedenie::

Materiály:
– kolesá: EVA pena
– rám: brezové drevo
– rukoväte: guma

Rozmery:
– šírka: 38 cm
– dĺžka: 83 cm
– výška: 54 cm
– priemer kolesa: 28 cm
– rozsah nastavenia sedla: 37 cm – 44 cm
– hmotnosť produktu: 3,4 kg
– rozmery balenia/celková hmotnosť: 55 cm x 32 cm x 16 cm/4 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4,00 kg
Rozmery 32,00 × 55,00 × 16,00 cm