...
KINDERKRAFT Kočík kombinovaný Veo 3v1 Grey

KINDERKRAFT Kočík kombinovaný Veo 3v1 Grey

389,00 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na objednávku

EAN : 5902533910656
Katalógové číslo : AGXL-KKWVEOGRY30000
Značka: KINDERKRAFT
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Kočík ktorý musí mať každý rodič.Ak hľadáte kočík, ktorý bude funkčný, kompaktný – veo je vynikajúcou voľbou za rozumnú cenu.

Vlastnosti:

– vanička a športový kočík v jednom
– hliník a odolný dizajn
– veľké gumové pneumatiky
– v cene je zahrnuté pohodlné sedadlo pre deti
– elegantná povrchová úprava z vysoko kvalitných maeriálov
– polstrované kolesá a rám
– jednoduché a rýchle skladanie

Kočík je vybavený 2 funkciami – hlboká a pohodlná vanička na použitie od prvých dní života (až do 9 kg),pre staršie deti je ľahký a manévrovateľný kočík (od 6 mesiacov do 15 kg).

Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, pekné a funkčné. Na prechádzku v mese aj mimo neho – tlmiče nárazov všetkých kolies a navyše polstrovaný rám s veľkými nafukovacími kolesami a odolná a ľahko ovládateľná konštrukcia robia kočík vhodný pre „špeciálne“ úlohy.

Súčasťou je aj autosedačka Mink a doplnky.

BEZPEČNOSŤ PREDOVŠETKÝM

– dvojitá ochrana – proti náhodnému sklopeniu / rozloženiu
– bezpečnostný postroj s chráničmi – pohodlný päťbodový bezpečnostný postroj a odnímateľná svorka (v kočíku)
– reflektory – materiály používané v bassinet a kočíku majú odrazové vložky, ktoré dodatočne zvyšujú bezpečnosť každej prechádzky
– brzdy – centrálna brzda na zadnej náprave kočíka a zámku predného kolesa

Vyrobené v súlade s európskou normou EN 1888, ktorá definuje bezpečnostné požiadavky a testovacie metódy pre kočíky.

Hliníkový rám poskytuje ľahkú, ale pevnú štruktúru. Skladací systém, ktorý po skladaní zaisťuje malú veľkosť. Skladanie a rozloženie kočíka je jednoduché a jednoduché. Rovnako môžete vaničku odistiť a pripevniť autosedačku. Výškové nastavenie rukoväte v rozmedzí od 85 cm do 108 cm. Taška prispôsobená potrebám rodičov.

Kolesá:

Všetky kolesá sú vyrobené z gumy a sú tlmiace. Veľké zadné kolesá (priemer 30 cm) vybavené centrálnou brzdou. Predné kolesá (priemer 22 cm) sú ovládateľné a otáčané a môžu byť zablokované v polohe dopredu.

Rám:

Veľký madlo s mäkkým matracom pre najmenšie deti. Nastaviteľný sklon dolnej úrovne , čo zvyšuje komfort dieťaťa. Dodatočný kryt chráni dieťa pred vetrom, dažďom a chladom.

Hlboká kapucňa dokonale chráni dieťa pred vplyvmi počasia. Má tiež výsuvný, doplnkový chránič slnka. Reflexné prvky zlepšujú bezpečnosť.

Športový kočík:

Komfortné sedadlo pre kočíky, ktoré možno namontovať v polohe vzadu alebo vpredu. 4 úrovne sklonu operadiel od sedenia do polohy ležania. 5bodový ľahko nastaviteľný bezpečnostný postroj s mäkkými podložkami a nastavením výšky. Nastaviteľná opierka na nohy. Hlboká kapucňa dokonale chráni dieťa pred vplyvmi počasia. Má tiež výsuvný, doplnkový chránič slnka. Reflexné prvky zlepšujú bezpečnosť.

 V CENE: rám s kolesami,vanička, detský kôš,pláštenka, nánožník, prebaľovacia taška,Adaptéry na autosedačku, veľký nákupný košík

Ďalšie informácie

Hmotnosť 20,60 kg
Rozmery 75,00 × 50,50 × 46,00 cm

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie