...
KINDERKRAFT Autosedačka Safety fix 2 i-size grey (76-150 cm)
Novinka

KINDERKRAFT Autosedačka Safety fix 2 i-size grey (76-150 cm)

99,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 5902533923090
Katalógové číslo: AGXL-KCSAFI02GRY0000
Značka: KINDERKRAFT
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

SAFETY FIX 2 i-Size je detská autosedačka navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť Vášho dieťaťa. Je vhodná pre drobcov s výškou 76-150 cm (približne od 15 mesiacov do 12 rokov alebo 9-36 kg). Autosedačka spĺňa najnovšiu normu R129 i-Size – v kombinácii s jednoduchou montážou do auta (ISOFIX a TOP TETHER) a špecializovanými bezpečnostnými systémami je SAFETY FIX 2 i-Size bezpečná autosedačka, ktorá Vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Autosedačka sa dokonale prispôsobí väčším aj menším deťom. Má široké, hlboké sedadlo a odnímateľnú modulárnu vložku pre menšie deti. Autosedačku môžete prispôsobiť sedadlu aj v aute, aby sa ešte pevnejšie prispôsobila, čo zvyšuje bezpečnosť pri cestovaní.

Najnovšia norma
SAFETY FIX 2 i-Size spĺňa najnovšiu normu R129 i-Size, takže si môžete byť istí, že ide o bezpečnú detskú autosedačku. Prešla všetkými crash testami.

Autosedačka, ktoré vydrží roky
SAFETY FIX 2 i-Size rastie spolu s Vaším dieťaťom. Je vhodná pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov (výška 76-150 cm,9- 36 kg), takže Vám bude slúžiť dlhé roky.

Bezpečnostné systémy
Autosedačka je vybavená systémom H-GUARD, 3-vrstvovou opierkou hlavy s pamäťovou penou, ktorá účinne chráni hlavu a krk. Okrem toho SIDE PROTECT SYSTEM, teda široké a vysoké bočné chrániče, absorbujú energiu vzniknutú pri náraze a udržiavajú ju mimo tela dieťaťa.

Jednoduchá montáž
Autosedačku možno namontovať pomocou ISOFIX a TOP TETHER. Oba mechanizmy majú indikátory správnej inštalácie, čo znižuje riziko nesprávnej inštalácie autosedačky vo vozidle. Keď ukazujú zelenú farbu – môžete bezpečne pokračovať v ceste.

Prispôsobená dieťaťu
Autosedačka má široké a hlboké sedadlo – ideálne pre väčšie deti. A pre menších drobcov je k dispozícii modulárna vložka.

Perfektné prispôsobenie do auta
Máte možnosť jednoducho nastaviť uhol sklonu operadla – vďaka tomu autosedačka ešte lepšie priľne do sedadla vozidla, a tým je bezpečnejšia.

Jednoduché nastavenie pásov
Vďaka EASY GROW SYSTEM máte možnosť nastaviť pásy a opierku hlavy súčasne (12 úrovní). Vnútorné 5-bodové bezpečnostné pásy s chráničmi možno v prípade potreby schovať do sedačky bez toho, aby ste ich museli vyberať. SAFETY FIX 2 i-Size má gumičky, ktoré držia pásy na svojom mieste, keď svoje dieťatko posadíte do autosedačky.

Pohodlné používanie
Autosedačka má odnímateľné čalúnenie, ktoré sa dá vyčistiť za pár okamihov. Materiál je priedušný, vďaka čomu bude Vaše dieťatko pri jazde v horúcom počasí v pohodlí. Okrem toho má autosedačka SAFETY FIX 2 i-Size v sedadle extra mäkkú penu. Ani dlhé cesty nebudú pre Vaše dieťa problémom.

Spracovanie:
Čalúnenie: polyester
Škrupina: PP

Rozmery: 60,5-82,5 x 44 x 49 cm (výška, šírka, hĺbka)
Hmotnosť: 7,75 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 7,75 kg
Rozmery 49,00 × 44,00 × 60,50 cm

Súvisiace produkty

Zľava 10%

2 111,00 

Zľava 20%

1 876,00 

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie