Zavolajte nám 0915 440 054

Hartan luxusná kolekcia Mercedes Benz Avantgarde
Novinka

Hartan luxusná kolekcia Mercedes Benz Avantgarde

0,01 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Kolekcia Mercedes-Benz je dostupná v piatich jemne zladených farebných odtieňoch. Špeciálnym vrcholom kolekcie je nový materiál „Vegan Leatherette“, jedinečný, vegánsky typ látky bez živočíšnych zložiek. Tkanina veľmi pripomína tú najkvalitnejšiu kožu, pokiaľ ide o vzhľad a dojem, ale je oveľa lepšia, pokiaľ ide o funkciu.

Špeciálnu radu Hartan Mercedes Benz  si je možné objednať len cez našu kamennú predajňu .

Túto špeciálnu radu nie je možné objednať formou e-shopu .

Radi vám kočíky Hartan vysvetlíme, naceníme a predvedieme.

Ku každému kočíku dostanete ako bonus od nás 4 x servis po dobu záruky 2 rokov ZDARMA.

Vypredané

Značka: Hartan
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Nové kočíky Mercedes-Benz od Hartan
dynamický, inovatívny, funkčný

Kolekcia Mercedes-Benz je dostupná v piatich jemne zladených farebných odtieňoch. Špeciálnym vrcholom kolekcie je nový materiál „Vegan Leatherette“, jedinečný, vegánsky typ látky bez živočíšnych zložiek. Tkanina veľmi pripomína tú najkvalitnejšiu kožu, pokiaľ ide o vzhľad a dojem, ale je oveľa lepšia, pokiaľ ide o funkciu. Pretože toto high-tech vlákno je nielen extrémne odolné, ale – na rozdiel od kože – aj veľmi priedušné a zaujme svojou výnimočnou odolnosťou. Táto životnosť bola testovaná prostredníctvom 100 000 takzvaných oterových túr, čo dokazuje, že tento materiál je mimoriadne odolný voči oderu a opotrebovaniu.

 

Mimoriadne dizajny dotvára noblesný podvozok s farebným prechodom so vzorom Mercedes-Benz a magneticky uzamykateľný systém pásov, ktorý je mimoriadne jednoduchý na obsluhu a jednoduché nastavenie. Okrem toho sú tu dvojité vyklápacie slnečné clony, ktoré zaisťujú optimálnu ochranu potomka pred slnkom. Štandardný rozsah dodávky pre všetky modely zahŕňa Bag2Go. Táto taška, ideálna na mobilný telefón, kľúče, peňaženku alebo fľaše, sa dá jednoducho pripevniť k rukoväti.

Model
Avantgarde
Ergonomická funkčnosť, testovaná bezpečnosť a inovatívne materiály sa tu stretávajú s moderným, športovým vzhľadom, ktorý bol vyvinutý v úzkej spolupráci s dizajnovým oddelením Mercedes-Benz.

Zvláštnosťou sú športové 5-dvojlúčové kolesá v dizajne inšpirovanom AMG s odpružením a pneumatikami so vzduchovou komorou, ktoré sú dostupné aj pre novú Triedu C.

Konvertibilná sedacia súprava GTX s klimatickou zónou a nehlučne nastaviteľnou kapucňou, výklopná slnečná clona a teleskopická posuvná časť sú ďalšími praktickými prvkami kvalitnej konštrukcie.

Prvých pár mesiacov je možné skladaciu tašku namontovať na podvozok kliknutím. Taška na prenášanie je obzvlášť ľahká, rýchlo sa pripevňuje a je ergonomicky polstrovaná. Zvláštnosťou je nastaviteľná chrbtová časť, ktorá ponúka pohodlie pre bábätko aj rodičov.

 

Kočík je možné kombinovať s rôznymi značkami autosedačiek.

 

Kočík nie je možné predávať cez e-shop, navštívte našu kamennú predajňu a radi vám kočíky Hartan vysvetlíme a predvedieme.

Súvisiace produkty

Zľava 15%

Original price was: 1 299,00 €.Current price is: 1 104,00 €.

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie