...
BRITAX RÖMER autosedačka Trifix 2 I-size Burgundy Red

BRITAX RÖMER autosedačka Trifix 2 I-size Burgundy Red

329,90 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.*

* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Britax Romer Trifix 2 I-size je sedačka , ktorá má v sebe zabudovanú ochranu SICT inside a tým zaisťuje zvýšenú ochranu proti bočnému nárazu. Dodanie 5-7 pracovných dní.

Na objednávku

Katalógové číslo : BRR022751_Burgundy Red
Kategórie: 9 - 18kg / i-Size
Značka: BRITAX RÖMER
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

TRIFIX 2 I-SIZE je dokonale prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektným nástupcom akejkoľvek detskej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu, zatiaľ čo optimálne sedacie oblasť garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do asi 4 roky. S jedinečnou radom pokročilých bezpečnostných funkcií si môžete byť istí, že bude vaše dieťa dobre chránené.

 

Nová generácia autosedačiek I-size poskytuje deťom nielen vysoký komfort pri cestovaní, ale predovšetkým inovované bezpečnosťou prvky. Trifix 2 I-size je vhodná pre deti od 76-105 cm. Je schválená podľa normy ECE R129. NOVÉ: Unikátny ochrana SICT inside zaisťuje zvýšenú ochranu proti bočnému nárazu.   Hlavné rysy produktu:   Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX.   Integrovaná technológia SICT inside poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu.   Top Tether v tvare „V“ zaistí vďaka dvom kotevným bodom väčšiu stabilitu a bezpečie než autosedačka sa štandardným upevňovacím popruhom a poskytuje deťom aj viac priestoru na nohy.   Systém otočného spoje Pivot link smeruje silu v prípade nárazu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá a potom jemnejšie vpred, čím znižuje riziko poranenia hlavy a krku.     Opierka hlavy v tvare „V“ kontroluje pohyb hlavy dieťaťa čím poskytuje maximálne pohodlie a zaisťuje optimálnu ochranu pri bočnom náraze.   Hlboké ochranné bočnice pohlcujú silu bočného nárazu a poskytujú nový komfort. 5bodový bezpečnostný pás zaisťuje úplnú stabilitu a ochranu dieťaťa. V prípade kolízie rozloží silu nárazu do 5 bodov. Kvalitne polstrované neoprénové ramenné pásy pre individuálne nastavenie. 3 stupne sklonu polohovanie umožňujú pohodlnú polohu dieťaťa i pri spánku.

Novinka

BRITAX RÖMER polohovateľná sedačka do ľahu Baby Safe 5Z 2.

Cena: 330 €

Vyhľadávanie