...
BRIGHT STARTS Hryzačka silikónová Soothing Soft Serve™ 3m+
Novinka

BRIGHT STARTS Hryzačka silikónová Soothing Soft Serve™ 3m+

4,95 

Prihlásení používatelia majú automatickú zľavu 5% na všetky produkty.* Prihlásením ušetríte
* Zľava sa nevzťahuje na už zľavnené produkty označené ako Akcia, Zľava alebo Výpredaj.

Na sklade

EAN: 074451167049
Katalógové číslo: AGXL-16704-6
Značka: Bright Starts
Facebook
WhatsApp
Email
Loading...

Popis

Podávajte vírivé kúzlo s upokojujúcim silikónovým hryzátkom Soft Serve od Bright Starts. Dieťatko si zamiluje pestré mramorované farby a zábavný tvar tohto hryzátka inšpirovaného zmrzlinou, zatiaľ čo rodičia si zamilujú netoxický silikónový materiál bez BPA. Silikón je mimoriadne mäkký na dotyk a mimoriadne odolný, čím vytvára bezpečnú a príjemnú hračku pre prerezávanie zúbkov.

Toto univerzálne hryzátko v tvare zmrzlinového kornútka slúži na upokojenie boľavých ďasien dieťatka, pričom jeho povrch má rôznu textúru. Vyvýšené posýpky a hrebene vafľového kornútika… čo je sladšie ako toto?. Vďaka ľahko uchopiteľnému dizajnu sa dieťa môže držať rukoväte vafľového kužeľa a samo si upokojovať zúbky, kedykoľvek potrebuje útechu. Táto vírivá „sladká“ pochúťka podporuje rozvoj jemnej motoriky, keď dieťa hryzie a uchopuje pestrofarebný dezert.

Čerešničkou na torte je navyše jednoduché čistenie: stačí utrieť vlhkou handričkou a jemným mydlom. Nechajte uschnúť na vzduchu. Neponárajte do vody. Ideálne pre deti od 3 mesiacov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,24 kg
Rozmery 14,35 × 2,54 × 17,78 cm

MRKNI TU ↓

PRI KÚPE KOČIKA OD NÁS,
2 ROČNÝ SERVIS PRE VÁS
ZDARMA

Cena: 1 299,00 €

info@babyraptor.sk

+421 915 440  054

Vyhľadávanie